אישה כבת 40 נהרגה בתאונה בכביש 293 ליד נתיבות

אישה כבת 40 נהרגה בתאונה ליד נתיבות
נערה בת 16 וגבר כבן 60 נפצעו קשה, גבר נוסף כבן 40 נפצע בינוני. השלושה פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע • פרמדיק מד"א: "נערה כבת 16 נלכדה במושב האחורי ובסיוע הכבאים היא חולצה מהרכב בהכרה, עם חבלות בראש ובגפיים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אילוסטרציה, מד"א
צילום: צילום: דוברות מד"א

אישה כבת 40 נהרגה הלילה (ראשון) בתאונת דרכים קטלנית בין רכב פרטי עם שלושה נוסעים לרכב מסחרי בכביש 293 ליד נתיבות. נערה בת 16 וגבר כבן 60, נהג הרכב המסחרי, נפצעו קשה, גבר נוסף כבן 40 נפצע בינוני. השלושה פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

פרמדיק מגן דוד אדום נג'יב סאנע, שנכח בזירה, סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד. ראינו שני כלי רכב מעוכים על הכביש, באחד מכלי הרכב נסעו שלושה בני משפחה במושב ליד הנהג נלכדה אישה כבת 40, היא הייתה ללא נשימה וללא דופק עם חבלה רב מערכתית ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

עוד סיפר פרמדיק סאנע כי "נערה בת 16 נלכדה במושב האחורי ובסיוע הכבאים היא חולצה מהרכב בהכרה, עם חבלות בראש ובגפיים, נהג הרכב גבר כבן 40 יצא בכוחות עצמו כשהוא עם חבלות בגפיים. ברכב המסחרי נהג גבר כבן 60 הוא היה מעורפל הכרה עם חבלה רב מערכתית, הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי לכאב חבישות ומתן נוזלים ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים , כשמצבו של אחד קשה ושנים בינוני".

הפופולריים