הרוג שלישי בסופ"ש: רוכב אופניים חשמליים מת מפגיעת כלי רכב

רוכב אופניים חשמליים מת מפגיעת כלי רכב
הרוכב, כבן 30, נפצע קשות בתאונה בכביש 40 סמוך לפתח תקווה, צוות מד"א קבע את מותו. מבדיקה ראשונית עולה כי נהג כלי הרכב הפוגע, צעיר בן 19, סטה מנתיבו לשול הכביש ופגע ברוכב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמבולנס מד"א, בית החולים שערי צדק בירושלים 30.4.20
צילום: צילום: נתי שוחט, פלאש 90

הרוג שלישי בסוף השבוע: רוכב אופניים חשמליים כבן 30 נהרג הבוקר (שבת) מפגיעת כלי רכב בכביש 40 סמוך לפתח תקווה. הרוכב סבל מפגיעה רב מערכתית קשה וצוות מגן דוד אדום שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. מבדיקה ראשונית שערכה המשטרה עולה כי נהג כלי הרכב הפוגע, צעיר בן 19, סטה מנתיבו לשול הכביש ופגע ברוכב. פרמדיק מד"א דניאל שילה סיפר: "הפצוע שכב בשול הכביש כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו". 

אתמול נהרג הולך רגל בן 70 ברחוב יוסף נבו בהרצליה, לאחר שנפגע ממשאית. צוות של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. בוחני התנועה של המשטרה פתחו בחקירה לבירור נסיבות התאונה. חובש מד"א יששכר וייס והפרמדיק עידן שינה סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים". 

 זירת התאונה בהרצליה (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

כשעה לאחר מכן התנגש נהג אופנוע בן 22 בקיר בחניון ברחוב סמטת כביר בתל אביב. צוות מד"א ביצע במקום פעולות החייאה, אך בסופן נקבע מותו. חובש מד"א שי בכר סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי את הצעיר שוכב בסמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה קשה בראשו. מיד התחלתי להעניק לו טיפול רפואי ולבצע פעולות החייאה שכללו הנשמות, עיסויים ומתן תרופות אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו".  

הפופולריים