צעדים משמעתיים נגד מורה שצעקה על תלמידים בנשר

צעדים משמעתיים נגד מורה שצעקה על תלמידים בנשר
המורה הוקלטה כשהיא צועקת וגוערת: "די עם זה! ככה עשית? לא נכון! צאי כבר!". משרד החינוך ינקוט נגדה צעדים משמעתיים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כיתה בבית ספר, מאי 2020
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

משרד החינוך ינקוט צעדים משמעתיים נגד מורה בכיתה א' בנשר שהוקלטה כשהיא צועקת וגוערת בתלמידיה. בהקלטה שהתפרסמה ברשתות החברתיות על ידי אם לאחת התלמידות בכיתה נשמעת המורה כשהיא צועקת על התלמידים.

האזינו להקלטה:

 האם, דיאנה לוין שיתפה בפייסבוק את ההקלטה שבה נשמעת המורה גוערת בילדים בצעקות: "די עם זה, די! זה חומר חדש, די! ככה עשית? לא נכון!" וצעקות נוספות ברוח זו. בפוסט שפרסמה כתבה לוין: "תלמידים שרק השנה נכנסו לבית הספר, מלאים בסקרנות ורעב ללמוד. מורה כזאת הורגת את הנשמה של הילדים ומשתקת אותם מלשאול שאלות, לענות בלי פחד ולטעות. לוין טוענת כי פנתה לבית הספר אך מאותו הרגע מתנהל מסע הכפשות נגדי".

בעיריית נשר מסרו בתגובה לכאן חדשות: "עיריית נשר, מגנה את התנהגות המורה כפי שנשמעת בהקלטה שפורסמה ברשתות החברתיות. המקרה הועבר למחוז חיפה בכדי שינקטו בכל האמצעים המשמעתיים העומדים לרשותם כנגד המורה. להתנהגות שכזו אין מקום המערכת החינוך בנשר ואנחנו מגלים אפס סבלנות להתנהגות בוטה כלפי תלמידים. אנחנו מבינים את הלחץ העצום הנדרש ממורים ומורות בהתמודדות עם כיתות עמוסות תלמידים, אך אין להתנהגות זאת הצדקה. אנו מאמינים בהקניית כלים ומעטפת תומכת למורים, אשר יסיעו להם להתמודדות עם האתגרים בכיתת הלימוד ומשקיעים משאבים רבים לצורך כך".

תגובת משרד החינוך טרם התקבלה.הפופולריים