חיפושים אחר אומן שנעדר מאתמול בחוף נווה ים בעתלית

חיפושים אחר אומן שנעדר מאתמול בחוף נווה ים
איימן סאפיה, בן 29 מכפר יאסיף, נכנס לים ויש חשש כי טבע. סאפיה הוא אומן ידוע בחברה הערבית, רקדן ושחקן והשתתף בעשרות פסטיבלים בארץ ובעולם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איימן סאפיה
צילום:

המשטרה מחפשת ברצועת החוף שמדרום לחיפה אחר איימן סאפיה, בן 29 תושב כפר יאסיף, שנכנס לים אתמול בחוף נווה-ים בעתלית ויש חשש כי טבע. הוא הגיע לחוף אתמול לחוף נווה ים ולדברי חבריו נכנס לשחות ומאז נעלמו עקבותיו. 


סאפיה, בן 29, הוא אומן ידוע בחברה הערבית, רקדן ושחקן והשתתף בעשרות פסטיבלים בארץ ובעולם. בין השאר השתתף בגרסה הערבית של התוכנית "סליחה על השאלה", בפרק העוסק בקהילה הלהט"בית.  באותו חוף בדיוק טבע למוות אמיר פיי גוטמן לפני כשלוש שנים.

גובהו של סאפיה 1.74 מ' ושיערו שחור ואסוף. הוא לבש בגד ים ירוק. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למשטרה.  

בתוך כך, במשטרה אומרים כי חילצו בשבועות האחרונים עשרות כלי שיט, גולשים ורוחצים שנסחפו ללב ים מול חופי תל אביב ואיזור המרכז. במשטרה מזהירים כי התקופה הזאת של השנה מתאפיינת במזג אוויר משתנה ובים מתעתע ומסוכן. לכן יש לנהוג במשנה זהירות ולהצטייד בחגורות הצלה. מומלץ לכל אדם היוצא ללב ים, לשאת עמו טלפון סלולרי במארז אטום ממים ולהזעיק עזרה במקרה חירום באמצעות מוקד מאה של המשטרה. מי שיתקין את היישומון של מוקד החירום יוכל גם לשדר את מיקומו המדויק בלחיצת כפתור.


הפופולריים