משרד החינוך הודיע: צוותים ניהוליים בבתי הספר יחזרו לעבודה

משרד החינוך: צוותי ניהול בביה"ס יחזרו לעבודה
הצוותים ייערכו לקראת חזרת מערכת החינוך באופן מדורג לשגרת לימודים. תהיה היערכות גם לקראת בתי הספר של החופש הגדול והמשך הלמידה מרחוק
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בית ספר בימי קורונה
צילום: צילום: דוד כהן, פלאש 90

משרד החינוך הודיע היום (חמישי) על חזרת הצוותים הניהוליים, בהם מנהל בית הספר, סגנו, מזכירה, הנהלת חשבונות ואב הבית לעבודה. הצוותים ייערכו לקראת חזרת מערכת החינוך באופן מדורג לשגרת לימודים. תהיה היערכות גם לקראת בתי הספר של החופש הגדול והמשך הלמידה מרחוק.

שר החינוך רפי פרץ קרא לחזרה הדרגתית לשגרת לימודים: "צעד אחר צעד, מערכת החינוך חוזרת לשגרה תחת מגבלות. אנו פועלים כל העת על מנת להחזיר את מערכת החינוך בהקדם והחזרת הצוותים המינהליים של בתי הספר היא עוד צעד בדרך לשם. החזרת מערכת החינוך קריטית לתלמידים, למשק ולמדינה כולה ואעשה ככל שאוכל כדי שחזרה זו תקרה בקרוב".

היום פרסם בנק ישראל הערכה, לפיה בכל שבוע של השבתת מערכת החינוך גורע מהתוצר של המשק הישראלי כ-2.6 מיליארד שקלים בשל היעדרות הורים ממקומות העבודה. בבנק מעריכים כי בישראל יש כ-400 אלף משקי בית שבהם הורים מועסקים נאלצים להישאר בבית להשגיח על ילדיהם בעקבות סגירת הגנים והכיתות הנמוכות בבתי הספר היסודיים. עוד מעריכים בבנק כי העלות שנגזרת מאובדן התפוקה החינוכית של בתי הספר, המעונות והגנים, מגיעה לכמיליארד שקלים נוספים מדי שבוע.

הפופולריים