חולה הקורונה שניסה לברוח מבידוד: "הגעתי לשיגעון"

החולה שניסה לברוח מבידוד: "הגעתי לשיגעון"
ארז תורג'מן, חולה קורונה מספר 113, מספר על חדר בידוד מטונף בבית החולים וולפסון ועל אטימות מצד רשויות הבריאות. "הגעתי ולא נאמר לי שום דבר. נשארתי בחדר כלוא במשך שלושה ימים, כשאפילו רופא לא ראה אותי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קורונה, בידוד, אסותא, מחלקה, אשפוז, בית חולים
צילום: צילום: פלאש 90

לאחר שאתמול יצא בית החולים וולפסון בהודעה חריגה, על חולה קורונה ששבר חלון ופרץ את דלת חדר הבידוד, ארז תורג'מן - חולה 113, סיפר היום (שלישי) לקרן נויבך בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב מה הוביל אותו למהלך הקיצוני. "במשך שלושה ימים ניסיתי ליצור קשר עם כל מערכת אפשרית" סיפר תורג'מן והוסיף: "מצאתי את עצמי בחדר אטום והבנתי שאין לאן לפנות. הגעתי למצב של שיגעון". 

האזינו לריאיון המלא עם ארז תורג'מן בכאן רשת ב

ארז, שחזר מחופשת סקי באיטליה, פעל לפי תנאי הבידוד הביתי מיד עם הגעתו לארץ: "התפרסמו כל מיני הודעות מאתר הסקי שהיו שם מקרי קורונה ונלחצתי. התקשרתי למד"א וביקשתי בדיקה". לאחר שהודיעו לו כי חלה, הוא פונה לבית החולים וולפסון: "הגעתי ולא נאמר לי שום דבר. נשארתי בחדר כלוא במשך שלושה ימים, כשאפילו רופא לא ראה אותי". 

תורג'מן סיפר על התנאים בבידוד בבית החולים: "החדר שנכנסתי אליו היה מטונף, יכול להיות שחליתי שם במשהו. לא אכלתי במשך שלושה ימים. הרגשתי טירוף, והבנתי שאין לי אופציה לצאת". הוא הבהיר כי לא הייתה לו כוונה לפגוע באיש או להדביק איש. לאחר המקרה הועבר ארז למחלקת הבידוד שנפתחה בבית החולים: "עכשיו פגשתי חולים נוספים שסיפרו לי שהם יצאו מהחדר והסתובבו במסדרונות בלי להודיע וחזרו לחדרם". 

הפופולריים