המחווה המרגשת לסמלה של העיר שדרות

המחווה המרגשת לסמלה של העיר שדרות
ששון שרה, בעל מכולת שנחשב לאיש הכי מפורסם בעיר, מת במפתיע בשנה שעברה. העסק שהותיר אחריו וכן השדרה בה הוא שוכן - ייקראו מעתה על שמו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ששון שרה, המכולת שהותיר אחריו בשדרות
צילום: -

החנווני הקטן מהמכולת הקטנה בשדרות היה מוסד. עד כדי כך שגם ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא המדינה ראובן ריבלין ספדו לו כשנפטר. במלאת שנה למותו הוסב שם המכולת שהותיר אחריו ששון שרה וכן הרחוב שבו שכנה - לשמו. כך פורסם הבוקר (רביעי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

יותר מעשרים שנה התראיין ששון לכל כלי התקשורת בישראל ולרבים בעולם. הוא היה חריף ושלט במידע, תרתי משמע. הוא היה סוכנות ידיעות של איש אחד בלי סלולרי, רק טלפון קווי במכולת, תמיד עונה ובתוך דקות חוזר עם הפרטים המדוייקים ביותר.

באופן סמלי עם תחילת הפסקת אש, אתמול (שלישי) היה יום השנה הראשון למותו הפתאומי. המשפחה החליטה להשכיר את המכולת, שאותה הורה ששון בצוואתו שלא למכור לעולם. המחווה של זוג השוכרים החדש ריגשה מאוד את בני המשפחה: המקום שהפך למינימרקט גדול נקרא מעתה "הפינה של ששון", עם לוגו שבו מופיעה תמונתו.

הפינה של ששון, אתמול בשדרות

במחווה נוספת, גדולה ומרגשת לא פחות, החליטה עיריית שדרות לקרוא גם למקום שבו שוכן המרכז המסחרי "שדרת ששון שרה". שם תעמיד העירייה גם פינה לעיתונאים שמגיעים לעבוד, כמחווה לגיבור המקומי.

הפופולריים