נמצאה גופת הנער בן ה-16 שנעדר בשיטפון באזור ירכא

נמצאה גופת בן ה-16 שנעדר בשיטפון באזור ירכא
כוחות ההצלה איתרו את גופתו של עומרי אבו ז'אנב באזור "ראס כלבן", מדרום לכפר ג'ת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
החיפושים אחרי הנעדר ליד ירכא, דצמבר 2019
צילום:

כוחות ההצלה איתרו את גופתו של עומרי אבו ז'אנב בן ה-16, שנסחף בנחל בית העמק שבגליל המערבי, באזור ירכא. הוא נמשה ללא רוח חיים באיזור ״ראס כלבן״, הנמצא מדרום לכפר ג׳ת. נסחף בשיטפון בעת שרכב על טרקטורון. 

רטיב אבו טאריף שמצא את גופת עומרי אבו ג'נב סיפר בריאיון לליאת רגב: "אני מכיר את הוואדי. כולם הלכו לחפש יותר מזרחה, החלטתי שאני הולך לנקודות החשודות ומחפש שם. נכנסנו לתוך המים, במקרה היה בחור שנפל במים ודרך עליו בטעות – ואז היד שלו התרוממה וניסינו למשוך אותו". 

הוא סיפר על אבו ג'נב ואמר: "הוא היה חניך שלי בחדר כושר. התאמן אצלי וכל הזמן רצה להתגייס ליחידות מובחרות. הוא היה חייכן, אוהב לעזור, אהוב על כולם".

אביו של הנער, רג'ח אבו־ז'אנב, אמר בעיניים דומעות לכאן חדשות: "אם הייתי יודע שהוא מתכוון לצאת עם טרקטורון במזג האוויר הזה, לא הייתי נותן לזה לקרות. אנחנו מקווים שנמצא אותו חי ולא מת". דודו של הנער סיפר מוקדם יותר על מאמצי החיפוש: "קרוב לארבע וחצי שעות אנחנו מחפשים אותו. דוד שלו ניסה לתפוס אותו ביד אבל הוא ברח לו בגלל הזרם. הזרם כל כך חזק שהוא מסוגל לסחוף גם רכב".

במקרה אחר אתמול, מת צעיר בן 27 שנסחף בנחל חילזון ונמצא במצב אנוש. הוא פונה לבית החולים זיו בצפת ושם נקבע מותו. נמסר כי האיש יצא לסגור שער של דיר עיזים, ומשבושש לבוא, הזעיקו בני המשפחה את המשטרה.

הפופולריים