הטרגדיה בבני ברק: "הצער אכל את האב ולא הצלחנו לראות"

הטרגדיה בבני ברק: "הצער אכל את אבי התינוק"
שמעון וייס, גיסו של הרב יצחק מאיר וייס שמת במהלך השבעה על בנו: "לא היו סימנים לאסון שעומד להתרחש. הוא היה החזק מבין כולם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הרב יצחק מאיר (איציק) וייס בן ה-30 שמת בבני ברק
צילום: -

שמעון וייס, גיסו של יצחק מאיר וייס, שנפטר אתמול (ראשון) בזמן שבעת בנו בן החמישה חודשים: "הצער אכל אותנו ואנחנו לא הצלחנו לראות". בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן הבוקר סיפר שמעון: "הוא לא הראה שום סימנים שמצביעים על האסון שעומד לקרות. הוא היה החזק מבין כולם". 

האזינו לריאיון המלא עם שמעון וייס בכאן רשת ב

שמעון סיפר כי אתמול בשעות הצוהריים גיסו החל להרגיש רע: "אשתו ראתה על הפנים שלו שמשהו לא בסדר. הוא עלה לחדר, אחרי שתי דקות היא עלתה אחריו והוא התמוטט לה בידיים". וייס סיפר על מאמצי ההחייאה הממושכים שבוצעו בבית המשפחה: "הצוות הרפואי לא היה מסוגל להודיע לאם שכולה טרייה שהיא אלמנה". 

הסיבה למותו של יצחק מאיר וייס, בן 31 מבני ברק, טרם התבררה. שמעון סיפר כי ככל הנראה היה מדובר במפרצת. בנו התינוק של יצחק מאיר, מת ״מוות בעריסה״ בזמן שהותו בפעוטון בעיר בשבוע שעבר. בסיום הריאיון ביקש שמעון להפסיק את השיח האלים ברשתות החברתיות על מוות של גיסו: "אנשים כותבים דברים שקשורים להכללות של מגזרים. בתקופה שכולם נגד כולם, אולי צריך טיפה לקחת מהדרך שלו, ולהכיל כל אחד, גם אם הוא שונה ממך". 

הפופולריים