בזמן השבעה על בנו: אב מבני ברק התמוטט ונפטר

בזמן השבעה על בנו: אב מבני ברק התמוטט ונפטר
בשבוע שעבר איבד יצחק מאיר וייס את בנו בן החצי שנה לאחר שמת "מוות בעריסה" בזמן שהותו בפעוטון בעיר. עיריית בני ברק: אברך צעיר מוכר לכולם, אהוב ונחמד. זה פשוט בלתי נתפס"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הרב יצחק מאיר (איציק) וייס בן ה-30 שמת בבני ברק
צילום: -

יצחק מאיר וייס, בן 31 מבני ברק, נפטר היום (ראשון) בזמן השבעה על בנו תינוק בן החצי שנה.בנו התינוק נפטר בשבוע שעבר בזמן שנתו בפעוטון בעיר. צוות של מגן דוד אדום הגיע לבית המשפחה, ככל הנראה לאחר אירוע לבבי שעבר היום האב, והעביר אותו תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים שיבא בתל השומר, שם נקבע מותו.

בשבוע שעבר איבד וייס את בנו בן החצי שנה לאחר שמת ״מוות בעריסה״ בזמן שהותו בפעוטון בבני ברק. המטפלת סיפרה כי התינוק אכל ולאחר מכן הלך לישון, הוא הועבר במצב קשה לבית החולים מעייני הישועה שם נקבע מותו.

ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק אפי פלדמן סיפר: "קיבלנו קריאה בעיר. צוות אמבולנס שהגיע תוך זמן קצר פגש באדון שלא חש בטוב. תוך כדי שדיבר עם הצוות הוא התמוטט והתחלנו מיד בהחייאה. לאחר שעה וחצי ארוכות של טיפול הוחלט לפנותו לבית החולים, שם לצערנו נקבע מותו. המתנדב שהגיע ראשון לזירה היה גם אותו אחד שהגיע לפעוטון בחמישי שעבר".

מעיריית בני ברק נמסר: "בעיר שורר אבל כבד. תחושה של הלם. אברך צעיר מוכר לכולם, אהוב ונחמד. זה פשוט בלתי נתפס. העירייה מנסה לסייע למשפחה במה שניתן אולם הצער הוא כבד מנשוא".

הפופולריים