"אולי נסתפק בלהיות פועלים": שגריר תושב עוספיא תוקף את ראש עיריית חיפה

"סליחה שאנו מחפשים את החינוך הכי טוב לילדנו"
ראש עיריית חיפה החליטה שתלמידים מעוספיא ומדלית אל-כרמל לא ילמדו בעיר. רדא מנצור, ביקר בחריפות: "סליחה שאנחנו מחפשים את החינוך הטוב ביותר לילדינו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עינת קליש רותם
צילום: צילום: פלאש 90

שגריר ישראל בפנמה, רדא מנצור, תושב עוספיא, תקף הערב (חמישי) את ראש עיריית חיפה עינת קליש-רותם, בעקבות החלטתה שלא לאפשר לתלמידים תושבי עוספיא ודלית אל-כרמל ללמוד בעיר, כפי שפורסם בכאן חדשות. בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו, ביקר בחריפות את ההחלטה. "סליחה שאנחנו מחפשים את החינוך הטוב ביותר לילדינו", כתב.

השגריר הוסיף: "אולי אנחנו צריכים להסתפק בלהיות פועלים פשוטים במפעל של העיר שלך, שוטרים פשוטים במשטרת העיר וגננים פשוטים ברחובות העיר". בהמשך סיפר מנצור על כך שבזמן כהונתו כקונסול ישראל בסן פרנסיסקו, תיאר כמה חיפה היא עיר ליברלית ופתוחה. "אנחנו כבר 450 שנים על הכרמל ויש לנו זמן. אם תשני את ההחלטה אולי עוד נקרא על שמך לרחוב, כמו שקראנו לרחוב הראשי בעוספיא על שם אבא חושי", כתב בסיום.


באוגוסט עלה מנצור לכותרות לאחר שהעלה פוסט בעמוד הפייסבוק שלו, ובו קבל על היחס שקיבל מהבודקים הביטחוניים בכניסה לנמל התעופה בן גוריון (נתב"ג). "בא לי להקיא. הבת שלי אחרי זה: זה כל כך מרגיז איך היא דיברה אליך בזמן שאתה חייכת כל הזמן וענית לה בנימוס!", כתב השגריר. ברשות שדות התעופה הגיבו בחריפות - "מציעים לכבוד השגריר שיגיד לבת שלו בפעם הבאה שהסורקת עושה הכל כדי להגן עליה ועל המדינה".

 

הפופולריים