תושבת שדרות: "כל הגוף שלה רעד - מצטערת שאת צריכה לעבור את זה"

תושבת שדרות: "כל הגוף שלה רעד - מצטערת בתי"
שרה דהן העלתה פוסט מצמרר על הרגעים הקשים בזמן ירי הרקטות לעבר לעוטף עזה. "הבת שלי, האושר הפרטי שלי, קפאה במקום ופשוט לא זזה למרות שהייתה בממ"ד, אני פה מחבקת בכל רגע ושניה", כתבה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שרה דהן וביתה
צילום: מהפייסבוק

תושבת שדרות, שרה דהן, שיתפה הלילה (שבת) במהלך הירי על עוטף עזה את המצב הלא פשוט בו נמצאים תושבי הדרום. בפוסט שפרסמה בפייסבוק כתבה "הבת שלי, האושר הפרטי שלי, הילדה הקטנה שהבטחתי לשמור עליה מכל משמר, קפאה במקום ופשוט לא זזה למרות שהייתה בממ"ד. כל הגוף שלה רעד, היא ננעלה על הרצפה ולא זזה עם הידיים על הראש. ילדה שלי אני מצטערת כל כך שאת צריכה לעבור את זה, אני פה מחבקת בכל רגע ושנייה". הפוסט שפרסמה זכה לתגובות ושיתופים רבים. תושב האזור כתב לה: "אנחנו נפגעי חרדה כבר שנים". 

עשר רקטות שוגרו אמש מרצועת עזה לעבר שדרות. מערכת כיפת ברזל יירטה שמונה מן הרקטות, רקטה נוספת נחתה בשטח פתוח ואחרת פגעה פגיעה ישירה בבית בשדרות. רקטה נוספת נפלה בשטח פתוח. באירועים, שלוו בגל אזעקות בשדרות והסביבה, נפצעה קל אישה בת 65 בעת שנפלה בריצתה למרחב מוגן, חמישה נוספים לקו בחרדה. פיקוד העורף לא פרסם הנחיות מיוחדות אך עיריית שדרות המליצה לתושבים להישאר בקרבת מרחבים מוגנים.


 

 

הפופולריים