אמה של נעמה יששכר ביקרה אותה בכלא: "הרבה בכי ותסכול"

"בכי ותסכול": יפה יששכר ביקרה את בתה בכלא
האם סיפרה כי הייתה פגישה קשה. המשפחה עתרה אתמול לבג"ץ נגד הסגרת ההאקר הרוסי לארה"ב. בג"ץ קבע כי על המדינה להשיב לבקשה לצו ביניים עד יום ראשון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נעמה יששכר בכלא
צילום: צילום מסך

אמה של נעמה יששכר, יפה, ביקרה היום (שישי) את בתה בכלא ברוסיה, לאחר שביום שלישי נאסרה עליה פגישה כזאת. האם הגדירה את הפגישה כ"קשה" וסיפרה שנעמה בכתה הרבה והביעה תסכול על שהיא כלואה ואינה יודעת עד מתי. "נעמה רוצה את החיים שלה חזרה", אמרה יפה יששכר.


משפחתה של נעמה, שכלואה לאחר שהורשעה בהברחת סמים, הגישה אתמול עתירה לבג"ץ נגד שר המשפטים אמיר אוחנה בבקשה שלא להסגיר את ההאקר הרוסי, בורוקוב, לארצות הברית, אלא להיענות לבקשה להסגירו לרוסיה - או לעכב את הסגרתו עד להסדרת עניינה של יששכר. בג"ץ קבע כי על המדינה להשיב לבקשה לצו ביניים עד יום ראשון בצהריים.

שלשום חתם אוחנה על צו להסגרתו לארצות הברית של בורקוב. בהודעה מטעם משרד המשפטים נמסר כי ההחלטה "התקבלה לאחר דיוני עומק רבים שנערכו בשבועות האחרונים עם גורמים שונים, ובהם גורמים מדיניים ומשפטיים".

גורמים רוסים רשמיים העלו בפני ישראל את הקשר בין הסגרתו לארצות הברית של ההאקר הרוסי סרגיי בורקוב העצור בישראל, למעצרה של יששכר. בת דודתה של יששכר מיטל לזר אמרה לכאן חדשות כי קרובי משפחתו של בורקוב פנו אליהם.

"הם פנו אלינו וביקשו שביחד נעשה איזשהו שיתוף פעולה", אמרה לזר. "אנחנו כמובן דחינו אותם. כי מה הקשר בין נעמה ומה שהיא הביאה - 9.2 גרם חשיש, ולא התכוונה בכלל להיכנס לרוסיה, לבין האקר רוסי שגנב מיליוני דולרים?".

הפופולריים