בנו של ההרוג בתאונה בדרום: "נהרג עם הילד שכל כך אהב"

בנו של ההרוג בתאונה: "נהרג עם הילד שכה אהב"
חגי וציון נהרגו בדרך לפנימיה: "מלווה מסור וחבר קהילה עטוף ואהוב" • למרות מחאות המועצות והתושבים - רק רבע מכביש 232 שופץ
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תאונה בצומת איבים בנגב 17.10.19
צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א

אלעד פרץ, בנו של ציון פרץ שנהרג הבוקר בתאונה הקטלנית בכביש 232 בדרום, אמר היום (חמישי) לכאן חדשות כי אביו "נהרג עם הילד שכל כך אהב וכל כך דאג לו. ושניהם הלכו יחד באותה תאונה". פרץ נהרג יחד עם חגי זבלבסקי, צעיר בעל צרכים מיוחדים שאותו פרץ ליווה לפנימיה בבאר שבע.

במועצת שער הנגב אמרו עם היוודע דבר התאונה הקשה: "חגי היה חבר קהילה אהוב ועטוף. ציון, עובד מועצה מזה שלוש שנים, היה מלווה הסעות מסור". הלווייתו של ציון פרץ תיערך היום בשעה 16:00 בבית העלמין שדרות. הלווייתו של חגי זבלבסקי תיערך מחר בשעה 10:30 בבית העלמין אור הנר.

כביש 232 שבו התרחשה התאונה הוא הציר המרכזי היחיד בכל מערב הנגב לאורך עשרות קילומטרים, הכביש הראשי היחיד בכל עוטף עזה. זה כביש צר ומסוכן שגובה קורבנות מרובים מדי שנה. משרד התחבורה מודע לעניין ולמרות מאבקים של ראשי מועצות ותושבים לאורך שנים, רק כרבע מהכביש שופץ בשנים האחרונות.

מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ״ס עולה כי בכביש 232 אירעו ב-15 השנים האחרונות יותר מ-635 תאונות דרכים שבהן נהרגו 44 בני אדם, ויותר מ-1,500 נפצעו, מהם 128 באורח קשה. הצומת שבו התרחשה התאונה הוכרז כמסוכן ובמקום יש שלט שמזהיר מכך.

הפופולריים