נקבע מותו של הפצוע אנוש מהתחשמלות בבריכת הנוי

נקבע מותו של הפצוע אנושות מהתחשמלות בת"א
הצעיר, חייל בן 20, התחשמל לאחר שנכנס לברכת נוי במתחם ברמת החייל. שלושה צעירים נוספים שינסו לחלץ אותו נפצעו גם הם, אחד מהם במצב בינוני והיתר קל. המשטרה חקרה כמה בעלי תפקידים במתחם בחשד לרשלנות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת ההתחשמלות ברחוב ראול ולנברג בתל אביב, ספטמבר 2019
צילום: צילום: יששכר ויס תיעוד מבצעי מד"א

הצעיר שנפצע אנושות מהתחשמלות בבריכת הנוי בתל אביב הלך לעולמו הבוקר (שני). הצעיר, חייל בן 20, התחשמל ביום שישי האחרון לאחר שנכנס לבריכה במתחם ברחוב ראול ולנברג. שלושה צעירים נוספים שינסו לחלץ אותו נפצעו גם הם, אחד מהם במצב בינוני והיתר קל. מבית החולים איכילוב נמסר כי הצעיר שנפצע בינוני שוחרר לביתו. 

חבר משפחת החייל שנפטר לכאן חדשות: ״הם עשו כל מה יכלו וזה נגמר. הוא הוגדר אנוש מהרגע הראשון ולא יצא מהמצב הזה, אנחנו מסתכלים על המציאות בעיניים. לא דיברנו בכלל על נסיבות, היינו עסוקים בלקוות שהוא יחייה, כל השאר לא עניין אותנו״.

המשטרה חקרה כמה בעלי תפקידים במתחם בחשד לרשלנות. אתמול דווח כי כמה בעלי תפקידים נוספים במתחם ברמת החייל יזומנו היום לחקירה. ביום שישי נחקרו מנהל האחזקה, מהנדס החשמל ואב הבית.  בדיקת מערכת החשמל מטעם בוחן של חברת החשמל, שבוצעה ביום שישי, יצאה תקינה. הוא בדק האם היה זרם גבוה שיכול היה לגרום להתחשמלות. המשמעות היא שגדלה הסבירות שמדובר ברשלנות שכן כבלי החשמל נותרו חשופים. 

הפופולריים