תאונת עבודה: נהרג פועל כבן 30 שעבד בגן אירועים בשרון

תאונת עבודה: פועל כבן 30 נהרג בשרון
ההרוג, אזרח אריתראי, נפגע בראשו מחפץ כבד במהלך עבודתו ומותו נקבע במקום. מוקדם יותר נפצע בינוני פועל מחפץ שנפל מגובה באשדוד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמבולנס, ניידת אמבולנס
צילום: צילום: דוברות מד"א

פועל כבן 30, אזרח אריתראי, נהרג היום (שישי) לאחר שנפגע מחפץ כבד שנפל עליו במהלך עבודות באולם אירועים בשרון. צוות של מד"א שהגיע למקום העניק לו טיפול רפואי וביצע פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו במקום. 

פרמדיק מד"א עידן סיפר שהגיע למקום סיפר: "כשהגענו ראינו גבר כבן 30 שוכב בתוך האולם כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה כשרופא ואחות שהיו במקום מבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות. המשכנו את הטיפול הרפואי שכלל מתן תרופות, הנשמות ועיסויים אבל לצערנו כעבור זמן ממשוך נאלצנו לקבוע את מותו". 

מוקדם יותר הבוקר, פועל בן 27 נפצע קל-בינוני מפגיעת חפץ שנפל מגובה באתר בנייה ברחוב ג'ו עמר באשדוד. הוא פונה לבית החולים אסותא בעיר כשהוא בהכרה מלאה עם חבלה בגב. חובשת רפואת חירום במד"א, סינטיה מונט סיפרה: "כשהגענו לאתר הבניה ראינו את הפצוע בהכרה מלאה. סיפרו לנו שהוא נחבל בגבו והתיישב על הקרקע. יחד עם פרמדיק מד"א שהוזנק גם כן לאירוע ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות, העלנו את הפצוע לאמבולנס ופינינו אותו במצב יציב לבית החולים".

הפופולריים