"לא הרבצתי לו, צחקנו": עובד שופרסל התנצל

"לא הרבצתי לו, צחקנו": עובד שופרסל התנצל
העובד בעל המוגבלות יגיש היום תלונה במשטרה. העובד שתועד מתעלל: "לא היה עניין של ערבי ויהודי. יש מצלמות בסניף שיבדקו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ההתעללות בעובד בשופרסל
צילום:

סרטון ההתעללות בעובד שופרסל: העובד היהודי בעל המוגבלות יגיש היום (ראשון), יחד עם עורך דינו איתמר בן גביר, תלונה במשטרה נגד העובד שנראה מתעלל בו בסניף שופרסל שבגוש עציון בסרטון שהופץ בשבוע שעבר.

העובד שתועד כשהוא מתעלל בחברו לעבודה התנצל. "אנחנו צחקנו. לא היה עניין של ערבי ויהודי כפי שתואר. אני והוא חברים, אנחנו חמש שנים בסניף גוש עציון. אני הוא והמחסנאי צחקנו", אמר בסרטון שפרסם.


בסרטון, נראה העובד היהודי כשידיו כבולות לגופו בניילון נצמד וכיפתו בידיו. העובד המתעלל נראה מכה בצווארו ומורה לו לחזור אחריו אומר בערבית "אני מנהל החלב" ועוד. העובד ציין בסרטון ההתנצלות כי לא ידע שמצלמים אותו.


העובד התייחס גם לטענה כי היכה את העובד: "חס וחלילה, לא הרבצתי לו. צחקנו, וגם הוא ידע שזה בצחוק". בביקורת על הנהלת הסניף שמיהרה לשפוט את מה שנראה בסרטון, אמר כי "אף אחד לא עזר לי. גם לא מנהל הסניף. כולם חשבו שעשיתי את זה בכוונה. יש מצלמות בסניף ואפשר לבדוק זאת. גם ידעתי שיש מצלמות, אז למה שאני אעשה את זה? תשאלו גם את המחסנאי והוא יגיד שזה היה בצחוק".

לאחר האירוע שהתרחש ביום חמישי שעבר, פרסמה הנהלת שופרסל תגובה בה נאמר: ״אנו דוחים בשאט נפש את הההתנהגות הנצפית בסרטון זה. אנו נפנה עוד הערב למשטרה בתלונה בנושא ונעשה כל שביכולתנו כדי שדברים שכאלו לא יישנו. אנו בשופרסל מאמינים בדו קיום אמיתי וכן, ודוחים כל גילוי של אלימות בין עובדים ובכלל. אנו מצויים בקשר עם העובד שנפגע באירוע ומלווים אותו ככל שיידרש״.

הפופולריים