שי נהרג בפיצוץ המטף: "הצבא שאהב לקח אותו"

שי נהרג בפיצוץ המטף: "הצבא שאהב לקח אותו"
אחיותיו של שי גבאי סיפרו: "הוא היה אחראי ומסור, לא הגיוני שמשהו התפרק בידיו. נבדוק את כל הפרטים". עובד נוסף נפצע קל באירוע ופונה לבית החולים שיבא לקבלת טיפול. מדובר צה"ל נמסר - "משתתפים בצער המשפחה, נמשיך ללוותה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שי גבאי, הרוג ממטף בתל השומר
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

אחיותיו של שי גבאי, אזרח עובד צה"ל שנהרג היום (שלישי) מפיצוץ מטף כיבוי בבסיס תל השומר: "הצבא שכל כך אהב לקח אותו בסוף". עובד נוסף נפגע קל בתאונה, ושניהם פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שיבא. מדובר צה"ל נמסר - "משתתפים בצער המשפחה, נמשיך ללוותה". 


סיון, אחותו של שי, אמרה כי מדובר במחדל: "אחי היה אחראי ומסור, לא הגיוני שמשהו התפרק בידיו. אנחנו נבדוק את כל הפרטים, לא הגיוני שאדם קם לעבודה בריא וחזק - ואנו נאלצים להיפרד ממנו בסוף היום". המשפחה השמיעה ביקורת כלפי הדיווחים בתקשורת על מותו של שי: "אנחנו לא מבינים למה ההודעה נמסרה לתקשורת לפני שהיא נמסרה לנו. זה ביזיון, זה הופך את הפיצוץ לכפול ומכופל". 

חן, אחותו של שי, סיפרה על אחיה: "היו לו שלושה ילדים קטנים, אשתו בהריון. אחי היה אדם של דת ואמת. אוהב צבא. זו טרגדיה גדולה. הוא קיבל מכה חזקה מאוד בראש, כשהגענו לתל השומר בישרו לנו את הבשורה המרה. הוא נלקח מאיתנו בשיא חייו". 

הפופולריים