תקיפה מינית בגן ילדים: הגננת לא עדכנה את הגורמים המקצועיים

תקיפה מינית בגן: הגורמים המקצועיים לא עודכנו
ילדה הותקפה על ידי כמה ילדים בגן חובה במרכז הארץ. אמה סיפרה בכאן רשת ב: "היא מספרת שנכנסו אליה לשירותים בזמן שהיא לא יכלה לזוז ונגעו בה. זה לא היה מקרה בודד"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גן ילדים
צילום: צילום: ללא קרדיט

ילדה בגן חובה במרכז הארץ הותקפה מינית על ידי ילדים אחרים באותו גן, כך פורסם היום (שני) בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב. הילדה שהותקפה סיפרה על כך לאמה והעדויות אומתו בכל מיני אמצעים עם ההורים וילדים אחרים. למרות זאת, הגננת מסרבת להודות שהאירועים התרחשו בזמן שהיא הייתה במקום. בנוסף, היא לא פעלה לפי הפרוטוקול ולא עדכנה את הגורמים המקצועיים ברשות המקומית.

מיכל (שם בדוי) אמה של הילדה שהתלוננה, אמרה בריאיון לקרן נויבך כי "בתה הגיעה הביתה בפרצוף קפוא, מחזיקה באיבר מינה. היא מפחדת ללכת לשירותים. אני שואלת שאלות ואז היא מספרת את הסיפור. לאחר שהאמא של אותו ילד פנתה אליי, היא נתנה שמות של ארבעה ילדים אחרים ואמרה שבנה אמר שהם עושים דברים כאלה לבנות. בתי אמרה ששלושה מתוכם פגעו בה עם כניסתה לגן. אז אני מבינה שזו תופעה. שזה לא היה מקרה בודד".

"היא מספרת שנכנסו אליה לשירותים בזמן שהיא לא יכלה לזוז ונגעו בה. זה קרה באותו אופן בארבע פעמים שונות. כל פעם מדובר בילד אחר. במקרים הראשונים אמרו לה שאם היא תספר הם יהרגו אותה", הוסיפה האם. היא הוסיפה שדיברה עם הגננת כדי שתתן לילדה להרגיש מוגנת. אך בהמשך ערכה שיחה בין הילד התוקף לבתה, והיא חזרה מזועזעת בסוף אותו יום. לבסוף אחרי שנוסדו ברשות המקומית שתי ועדות רבות משתתפים לטיפול במקרה, הם הוציאו את הילדה מאותו גן.

הפופולריים