שגריר ישראל בפנמה על הבידוק בנתב"ג: "בא לי להקיא"

"בא לי להקיא": השגריר בפנמה על הבידוק בנתב"ג
רדא מנצור קבל על היחס שקיבל מהבודקים הביטחוניים בכניסה לנמל התעופה ושיתף את חווייתו וחוויית בתו. ברשות שדות התעופה הגיבו בחריפות - "מציעים לכבוד השגריר שיגיד לבת שלו בפעם הבאה שהסורקת עושה הכל כדי להגן עליה ועל המדינה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רדא מנצור, שגריר ישראל בפנמה
צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של השגריר

שגריר ישראל בפנמה, רדא מנצור, העלה היום (שבת) פוסט בעמוד הפייסבוק שלו, ובו קבל על היחס שקיבל מהבודקים הביטחוניים בכניסה לנמל התעופה בן גוריון (נתב"ג). "בא לי להקיא. הבת שלי אחרי זה: זה כל כך מרגיז איך היא דיברה אליך בזמן שאתה חייכת כל הזמן וענית לה בנימוס!", כתב השגריר. ברשות שדות התעופה הגיבו בחריפות - "מציעים לכבוד השגריר שיגיד לבת שלו בפעם הבאה שהסורקת עושה הכל כדי להגן עליה ועל המדינה".

מנצור כתב: "המאבטחת סוקרת במבטים ארוכים את כולנו אחד אחד. מתעכבת על פני הבת הקטנה שלי ומסכמת: טוב אתה יכול להמשיך. אני חושב לעצמי במטוס באמצע הלילה - נתב"ג תלכו לעזאזל. 30 שנה של השפלה ועוד לא סיימתם. פעם הייתם מפרקים אותנו בטרמינל היום התקדמנו ואנחנו חשודים רק במחסום הכניסה.

"אגב, עוספיא הוא לא כפר בשטחים אלא מקומו של בית הקברות המרכזי לחללי צה"ל הדרוזים. החלל הראשון ברשימה הוא סבא של אשתי שנפל בשנת 1938, עשר שנים לפני קום המדינה. אחריו ברשימה חללי עוספיא ממלחמת העצמאות. אני ממליץ שתיקחו את מנהלי האבטחה שלכם ואת הארגון המנחה שלהם לביקור בבית הקברות הזה וילמדו שם מה היא הקרבה ומה הם ממלכתיות ודרך ארץ".

תגובתה המלאה של רשות שדות התעופה: "הבידוק הביטחוני בנתב"ג הינו ללא הבדל דת, גזע או מין ובאופן שיוויוני. כשאתה פוגש יותר מ-25 מיליון נוסעים בשנה, יש מי שיבחר להיפגע ממפגש עם מאבטחת שעושה עבודתה.

"עוד בטרם בוצע תחקיר ומקריאת הפוסט אין שום פסול בעבודת הסורקת. גם מיטב חבריי כמו חבריך ובני משפחתנו קבורים בבית קברות צבאיים. אני מציע לכבוד השגריר שיגיד לבת שלו בפעם הבאה שהסורקת עושה הכל כדי להגן עליה ועל המדינה".

הפופולריים