"הוא דימם, צרח מכאבים": אם לילד שנפגע מקורקינט מאשימה את העירייה

הילד נפגע מקורקינט - אמו מאשימה את עיריית ת"א
אחרי שקורקינט חשמלי דרס את הילד שלה - גלה לא מבינה איך כל צעד בעיר הפך לכל כך מסוכן: "ילדים בני 12 רוכבים כאילו אין להם אלוהים" | כאן מגיבים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קאבר מיוחדים כאן מגיבים קורקינט
צילום: קאבר מיוחדים כאן מגיבים קורקינט

גלה דארין, בת 44 מתל אביב, צפתה בבנה בן הארבע, מעיין, משחק על המדרכה במהלך חגיגת בת-מצווה של חברים בפארק הירקון. דקות לאחר מכן הוא גלש בטעות למסלול האופניים - ונפגע על ידי רוכב קורקינט חשמלי שחלף במקום. "אני זוכרת הכל", היא מספרת, "ראיתי אותו שוכב על הרצפה עם קורקינט שעף עליו. הרמתי אותו וראיתי שהוא מדמם מהראש, הייתי כולי דם. הוא צרח מכאבים". 

דארין מפנה אצבע מאשימה לעבר עיריית תל אביב, וטוענת כי היא נושאת באחריות למצב המסוכן שנוצר ברחבי העיר: "המדרכות נראות היום כמו כאוס מוחלט, אתה לא יכול להוריד את העין ממה שקורה סביבך". היא מציינת גם את מצוקת ההורים, שנאלצים להשגיח על ילדיהם ללא הרף בשל הסכנות הרבות ברחוב."כל מה שמפריד בין שביל האופניים לבין המדרכה הוא קו לבן", היא אומרת, "זה מה שאתם מצפים מילד בן ארבע לזהות?".

השימוש ההולך וגובר באופניים וקורקינטים חשמליים הביא בשנים האחרונות לעלייה במספר הנפגעים בתאונות בהן מעורבים כלי רכב כאלה. לפי נתוני המשטרה, בין 2017 ל-2018 אושפזו בבתי חולים 50 נפגעים בתאונות קורקינט, עליהן לא דווח למשטרה. בבית החולים איכילוב בתל אביב דיווחו על עלייה של 30% בתאונות קורקינט חשמלי מאז החלו חברות ההשכרה לפעול בעיר.

הפופולריים