אמה של ההרוגה במרדף המשטרתי: חשוב לנו שימצאו את הטלפון שלה

אמה של אידה קרמר: "חשוב לנו שימצאו את הטלפון"
קרוביה של אידה קרמר סיפרו שהם עדיין לא יודעים מה אירע בתאונה. אחותה אמרה: "אמרו שהיא הייתה מעורבת בתאונה וחשבנו שהיא עובדת עלינו". אמה הוסיפה: למה עזבו אותה בלי לטפל בה?
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמה ואחותה של אידה קרמר, יולי 2019
צילום:

תמר קרמר, אמה של אידה שנהרגה במרדף המשטרתי בסוף השבוע, סיפרה היום (ראשון) שלמשטרה עדיין איזה מידע מלא על מה שאירע בתאונה. קרמר הוסיפה שהיא ביקשה מאנשים עזרה במציאת הטלפון של אידה ואמרה: "זה חשוב מאוד לכולנו. היא כל הזמן הייתה מצטלמת. אז לפחות שיישאר לנו הזיכרון האחרון של הסרטונים והתמונות".


אחותה של אידה, ויקטוריה שטרן, סיפרה על הבוקר בו קיבלו את הבשורה ואמרה: "היא אמרה שהיא חוזרת עוד שעה הביתה. אחר כך חברה התקשרה אליי ואמרה שאידה הייתה מעורבת בתאונת דרכים. חשבנו שהיא מתחה אותנו, היא אהבה תשומת לב. התקשרתי אליה והיא לא ענתה ובמשטרה לא מסרו כלום, אמרו שאידה נמצאת באבו כביר ועדיין מנתחים אותה. הצוות של המשטרה עובד חזק. רואים שנורא אכפת להם ומנסים ודואגים לכל דבר".

קרמר הוסיפה שהיא לא סיפרה להם עם מי היא יצאה באותו ערב. לדבריה, "שאלתי, את סומכת עליהם? היא אמרה שכן, לא התמקדתי בשמות". כשנשאלה על התאונה עצמה תהתה: "למה עזבו אותה כשהם ראו שהיא נפגעה. אם היו נותנים לה עזרה ראשונה אולי היא הייתה שורדת עד שהיה מגיע מד"א. השאלה למה הם נמלטו ולא נתנו לה עזרה? לדעתי, מי שנוהג שיכור צריך ישר לבית סוהר".


בנוגע לטוקבקים שהתקבלו אחרי האירוע הגיבה האם: "זה מאוד קשה, יש אנשים שאומרים היהודיה שהלכה עם הערבי, זה שווה מוות. אבל אנחנו לא גזעניים, בשבילי בן אדם זה בן אדם. אין לנו שום דבר נגד שום אדם, שום גזע. חשוב לנו מאוד שזה בן אדם שמתנהג כמו אדם ולא כחיה".

אידה בת ה-22 נהרגה בהתהפכות מכונית בצומת המוביל. לפי החשד, הנהג נמלט מניידת משטרה שסימנה לו לעצור, חצה צמתים באור אדום, ולאחר התאונה ברח מכלי הרכב יחד עם נוסע נוסף. המשטרה פתחה בסריקות אחריו. לפי ההערכות, השניים נפצעו. בעל המכונית, תושב כפר מנדא, נעצר לאחר שהגיע לתחנת המשטרה וטען שהרכב נגנב ממנו.

הפופולריים