פועל בן 17 נהרג מפגיעת מלגזה שהתהפכה בירושלים

פועל בן 17 נהרג מפגיעת מלגזה שהתהפכה בירושלים
המשטרה פתחה בחקירה, ולזירת האירוע ברחוב אל-מונטאר בבירה הגיע נציג של משרד העבודה. שני פועלים נוספים נפצעו קשה באתר בנייה במגדל העמק ובמפעל בעמק יזרעאל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אתר הבנייה בירושלים שבו נהרג פועל
צילום: צילום: ללא

פועל בן 17 נהרג הבוקר (ראשון) מפגיעת מלגזה שהתהפכה ברחוב אל מונטאר בירושלים. מותו של הפועל, מוחמד חמאד, נקבע במקום. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, ולמקום הגיע נציג מטעם משרד העבודה.


פרמדיק מד״א אופיר גינצבורג סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו צעיר בן 17 מחוסר הכרה, כשלדברי האנשים במקום נפגע ממלגזה שהתהפכה. הוא היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, וסבל מחבלת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות, אך לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו״.

שני פועלים נוספים נפצעו היום קשה. פועל בניין כבן 35 נפצע כשנפל לבור באתר בנייה ברחוב הצבר במגדל העמק. חובשים ופרמדיקים של מד"א פינו את הפועל לבית החולים רמב"ם בחיפה. במפעל בקיבוץ גזית שבעמק יזרעאל נפצע קשה פועל כבן 30. מסוק של מד"א פינה אותו גם כן לבית החולים רמב"ם. המשטרה ומשרד העבודה פתחו בחקירה.

במקביל, מפעיל עגורן בירושלים תיעד את עצמו צולה בשר וירקות בזמן העבודה, בגובה של עשרות מטרים. מינהל הבטיחות במשרד העבודה והרווחה השעה אותו לחודש בשל ההתנהלות הרשלנית והמסוכנת. באתר הבנייה, בשכונת רמות, התגלו ליקויי בטיחות רבים והוא נסגר עד לתיקונם.

הפופולריים