מעקה זכוכית נפל ממרפסת דירה בתל אביב, בן שנתיים נפצע קשה

מעקה זכוכית נפל ממרפסת בת"א, פעוט נפצע קשה
בדירה הנמצאת בקומה השביעית שהו שוכרים שהגיעו אליה לפני יומיים. לטענתם, הם אינם יודעים כיצד קרס המעקה. ארבעה בני אדם נפצעו באירוע. הילד פונה בהכרה עם חבלה בראשו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מסעדת "סיטארה" הערב בתל אביב
צילום: ללא

מעקה בטיחות מזכוכית נפל היום (שישי) מדירה פרטית בבניין במתחם סי אנד סאן בתל אביב. הוא נחת על המרפסת החיצונית של מסעדת "סיטארה" שברחוב הרצל רוזנבלום. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים איכילוב ארבעה פצועים, בהם: בן שנתיים במצב קשה כשהוא בהכרה ועם חבלה בראשו, הוא אושפז ביחידה לטיפול נמרץ ילדים. שלושה פצועים נוספים, אשה ושני גברים בני 30 פונו במצב קל עם חבלות קלות.


פרמדיק מד"א תומר גוטמן, שטיפל בפצועים, סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי פלטת זכוכית שנפלה ונשברה. הובילו אותנו לילד בן 4, שהיה בחוץ, ולשלושה נוספים – אשה ושני גברים בני 30 שהיו בפנים. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני שכלל חבישות ועצירת דימומים ופינינו אותם לבית חולים כשמצבו של הילד בינוני והשאר קל".

אחד הסועדים במסעדה שחזר: "היה בום, אבל לא כמו של פיצוץ. חשבתי שנפל בקבוק יין. אחד המלצרים נחתך ביד. אנשים נלחצו".

בדירה שוהים שוכרים שהגיעו אליה לפני יומיים לתקופה של שבועיים. הם שהו בדירה בזמן שהתרחש האירוע. אחד השוכרים סיפר: ״שמענו פיצוץ, היו לנו זכוכיות במרפסת, רצנו לגג וראינו מה קרה. לא יודעים איך זה קרה״.

ממסעדת "סיטארה" נמסר: "לפני שעה קלה נפל מעקה זכוכית של מרפסת ממתחם סי אנד סאן מקומה שביעית (קומת הפנטהאוז) לאזור המרפסת החיצונית של המסעדה. חשוב להדגיש - לא קרסה התקרה, החלל הפנימי של המסעדה פעיל. אנו מאחלים החלמה מהירה לפצועים שנפגעו מרסיסי הזכוכית ומייחלים לימים שקטים ורגועים".

הפופולריים