רוכב אופניים בן 35 נהרג בתאונה סמוך לחולון

רוכב אופניים בן 35 נהרג בתאונה סמוך לחולון
גורמי רפואה בזירה קבעו את מותו במקום. נהג כלי הרכב הפרטי שהיה מעורב בתאונה, נפצע קל ופונה לבית חולים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת תאונת הדרכים בכביש 44
צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א

רוכב אופניים בן 35 נהרג היום (שישי) מפגיעת רכב בכביש 44 מצומת בית דגן לכיוון כפר חב"ד. גורמי רפואה שהגיעו לזירת האירוע, קבעו במקום את מותו של הרוכב, נהג כלי הרכב הפרטי נפצע קל ופונה לבית החולים אסף הרופא. כוחות המשטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירה לבדיקת ונסיבות התאונה.

חובש מד"א אליה ביטון סיפר: "במרכז הכביש במרחק של מטרים בודדים מהאופניים שהיו מעוכים שכב הרוכב, גבר בשנות ה-30 כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית. ביצענו בדיקות רפואיות בשטח אבל הוא היה במצב קריטי וללא סימני חיים, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

מוקדם יותר היום נפצעה קשה ילדה בת שבע לאחר שהמכונית בה שהתה עם משפחה התהפכה לתעלה בצד הדרך, בכביש שש צפון. הילדה פונתה במסוק לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהיא מעורפלת הכרה. אחותה בת החמש ואחיה בן השנה וחצי נפצעו קל עד בינוני והם פונו יחד עם הוריהם להמשך טיפול רפואי.

כמו כן גבר בן 28 נפצע קשה לאחר שמחפרון נפל על כלי רכב בו נסע בכניסה לאום אל-פחם. הוא פונה למרכז הרפואי "העמק" בעפולה. הנהג שהסיע אותו ונהג המחפרון נפצעו קל. לפני יומיים התרחשה תאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב בכביש המוביל מאוניברסיטת חיפה לעוספיה בה נלכדו שני בני אדם. לוחמי האש חילצו את הלכודים, צעיר כבן 20 שפונה במצב קשה לבית החולים רמב"ם בחיפה ופצוע נוסף במצב קל.

הפופולריים