מסעדה מנעה כניסתם של זוג גאה: "טעות אנוש"

מסעדה מנעה כניסתם של זוג גאה: "טעות אנוש"
גבר מהקהילה הגאה סיפר כי מסעדה בנצרת עילית לא הסכימה לארח אותו ואת בן זוגו בשל היותם הומואים ושנאמר להם כי כניסתם למקום "נוגדת את הנהלים". מהסניף של מסעדת פרנג'ליקו נמסר: "מכבדים ומחבקים את הקהילה הגאה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מצעד הגאווה
צילום: פלאש 90

גבר מהקהילה הגאה סיפר היום (שבת) בעמוד הפייסבוק שלו כי מסעדה בנצרת עילית לא הסכימה לארח אותו ואת בן זוגו בשל היותם הומואים ושנאמר להם כי כניסתם למקום "נוגדת את הנהלים". מהסניף של מסעדת פרנג'ליקו נמסר: "מדובר בטעות אנוש שנבעה מאי הבנה שלמה, עליה אנו לוקחים אחריות מלאה".

באגודה למען הלהט"ב אמרו כי "בשנת 2019 אף בעל עסק לא יחליט מי יהיו בני ובנות הזוג שלנו ואיך ייראו המשפחות שלנו". עוד הוסיפו כי "אפליה כלפי להט״בים היא מחוץ לחוק! ומתרחשת בהמשך ישיר לשיח האלים, מצד גורמים שונים, המתנהל במרחב הציבורי כנגד הקהילה הגאה ונגד ערכי השוויון והסובלנות כלפי השונה".

בתגובה המלאה של המסעדה נכתב עוד: "חברים וחברות, נתחיל בשורה התחתונה - רשת פרנג'ליקו, על כלל השדרה הניהולית וזכייני הסניפים אוהבים, מכבדים ומחבקים את הקהילה הגאה, לא רק בסוף שבוע מצעד הגאווה, אלא כל השנה. מיותר לציין שהשיח המשתולל ברשת החברתית בשעות אלו הוא חשוב ביותר, ויש להעלות נושאים מסוג זה לשיח בכל הזדמנות, אך מנגד חשוב לנו להבהיר שוב שבעינינו - 

אבא ואבא = משפחה,

אמא ואמא = משפחה,

אבא ואמא = משפחה!"

הפופולריים