מאי בן ה-17 נדרס למוות על ידי דודתו באשלים

מאי בן ה-17 נדרס למוות על ידי דודתו באשלים
מאי פרץ חזר מבילוי עם אחיותיה של אימו, ומסיבה לא ברורה אחת מהן דרסה אותו. הוא נלכד מתחת לכלי הרכב ופונה במצב אנוש לבית החולים סורוקה, שם נקבע מותו. הנהגת החשודה עוכבה לחקירה, וכשהתבשרה על מותו של אחיינה - התמוטטה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מאי פרץ
צילום: -

מאי פרץ בן ה-17 נהרג הלילה (שבת) מפגיעת כלי רכב ביישוב אשלים שברמת הנגב. מבדיקת נסיבות האירוע עולה כי הנער חזר מבילוי עם שתי דודותיו - תאומות בנות 26. מסיבה לא ברורה, אחת האחיות דרסה אותו והוא נלכד במשך דקות ארוכות מתחת לכלי הרכב. בוחני תאונות דרכים חוקרים את האירוע. 

הנער פונה לפנות בוקר במצב אנוש כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים סורוקה בבאר שבע, שם נקבע מותו כעבור כמה שעות. הנהגת החשודה עוכבה לחקירה, וכשהתבשרה על מותו של אחיינה - התמוטטה. היא טופלה בבית החולים סורוקה, ותיחקר בהמשך בשל מצבה הנפשי הקשה. 

אליה פוירשטיין, חברת משפחה סיפרה: "מאיצ'וק היה בחור מבריק עם נשמה ענקית שחייכה דרך העיניים שלו. כשהיה פוגש אנשים שאהב היית רואה את זה, את החיוך בעיניים שלו. תמיד מחייך כשמברך אנשים לשלום. כשהוא היה מחבק אותך זה היה מסוג החיבוקים שמטעינים אותך באנרגיה לכל היום. תמיד היה מוקף בחברים. כולם אהבו אותו. הוא היה מלא שמחה, בחור עם אינטיליגנציה רגשית גבוהה מאוד. אח גדול מדהים ובן שהוא גאווה לכל הורה. הוא היה נער רגיש, מכיל ומצחיק. יחיד בדורו".

בהודעה שנשלחה להורי התלמידים בבית הספר שבו למד מאי פרץ נמסר: "בכאב רב אנו מיידעים אתכם על מותו בטרם עת של התלמיד, מאי פרץ. מאי נהרג הלילה בתאונת דרכים ביישוב אשלים. אנא שוחחו עם ילדיכם ושימו לב לתגובותיהם. הצוות הייעוצי, הפסיכולוגים והמנהלים זמינים בכל עת ולכל פנייה או צורך. ליבנו עם המשפחה".

הפופולריים