"למה לא שרה": אפרים שמיר הגיב למותה של נחמה ריבלין - ועורר סערה

"למה לא שרה": אפרים שמיר הגיב למות ריבלין
המוזיקאי כתב בפייסבוק פוסט בן שלוש מילים ועורר סערה גדולה ברשת. בליכוד הגיבו לפוסט: "תנועת הליכוד מביעה זעזוע עמוק מאמירתו של אפרים שמיר. דבריו המקוממים ראויים לכל גינוי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אפרים שמיר
צילום: צילום: משה שי, פלאש 90

בעקבות מותה של נחמה ריבלין, רעייתו של נשיא המדינה, פרסם היום (שלישי) המוזיקאי אפרים שמיר, פוסט בן שלוש מילים בפייסבוק שעורר סערה גדולה ברשת: "למה לא שרה". בליכוד הגיבו לפוסט: "תנועת הליכוד מביעה זעזוע עמוק מאמירתו של אפרים שמיר. דבריו המקוממים ראויים לכל גינוי".

ריבלין נפטרה היום הבוקר בגיל 74. היא סבלה מפיברוזיס ריאתי ועברה ניתוח השתלת ריאה, אך לאחרונה חלה הידרדרות במצבה. ריבלין, רעייתו של הנשיא העשירי, נולדה ב-1945 במושב חרות שבשרון ולמדה בעמק חפר. היא למדה ביוטכנולוגיה וזואולוגיה באוניברסיטה העברית, ועבדה כמזכירה מדעית במכון למדעי החיים באוניברסיטה. היא נישאה לראובן ריבלין בשנת 1970. לזוג שלושה ילדים משותפים, ובן נוסף מאשתו הראשונה של ריבלין.

השרה רגב הגיבה על הדברים של שמיר: "דבריו של אפרים שמיר מבחילים. אמנם מדובר באדם שכבר התבטא בעבר בהתבטאויות שערורייתיות אבל הפעם זו כבר ממש חציית קו אדום, שמסיתה כנגד רעיית ראש הממשלה. אני בטוחה שלו אמירה כזו הייתה נאמרת כלפי מישהי מהשמאל, כבר מזמן הייתה נפתחת חקירה פלילית".

 

הפופולריים