"לקחתי את הילד למפלצת": מה את עושה כשאת נתקלת באישה שהתעללה בבנך? | כאן מגיבים

"איך ניפגש במטפלת המפלצת הזו?" | כאן מגיבים
בת-אל צפתה במצלמות האבטחה וראתה את המטפלת מכה את בנה בן ה-11 חודשים. היא לא מצליחה להבין איך היא אמורה לפגוש ברחוב את האישה שפגעה ביקר לה מכל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קאבר כאן מגיבים מטפלת
צילום: קאבר כאן מגיבים מטפלת

"בכל בוקר לקחתי אותו למפלצת הזאת. מאז המקרה, כשהוא מחייך, אני לא יודעת אם החיוך הזה מביע סוג של עצב". את הדברים הללו אומרת בת-אל רוגוב לאחר שגילתה שציפורה דוד, מי שטיפלה בבנה במשך ארבעה חודשים וחצי, התעללה בו - התעללות שכוללת סטירות, הטחות והאבסה.

לאחר שעלו בקרב בת-אל ובעלה דורון חשדות לפיהן המטפלת מתעללת בבנם, הם בדקו את מצלמות האבטחה שהיו בביתם ובבית של הסבתא (אמא של בת-אל), שם נהגה המטפלת לשמור על בנם התינוק ונחרדו לראות את המטפל חובטת חובטת בבנם.

"צפיתי שנייה אחרי שנייה מה היא עושה לבן שלי", אומרת בת-אל. "צפיתי וראיתי איך היא מטלטלת אותו כמו שקית אשפה. ממקום למקום". 

בני הזוג מאוכזבים מההחלטה לשחרר את התוקפת למעצר בית ואומרים כי הם לא מבינים מדוע בזמן שהחייהם עברו טלטלה אדירה, התוקפת יושבת בבית, עטופה בחיק המשפחה."קשה לי מאוד המחשבה שהאישה שהתעללה בבן שלי נמצאת עכשיו בבית, במזגן", היא אומרת. "אני לא יכולה לדמיין סיטואציה שבה אני הולכת עם הבן שלי לסופר ונתקלת במפלצת הזאת". 

בנוסף, קיים אצל בני הזוג החשש כי התוקפת תקבל עונש על תנאי או עבודות שירות, עונש שלא מספק אותם. הם דורשים שהתוקפת תקבל עונש מאסר בפועל, שיביא צדק לבנם הפעוט ןירתיע תוקפות עתידיות.

הפופולריים