"נשרף כאילו לא היה": הזוג שעמד להתחתן ואיבד הכל

"נשרף כאילו לא היה": עמדו להתחתן ואיבדו הכל
ביתם של אליאורה וירדן, זוג צעיר ממבוא מודיעים שאמור לעמוד בעוד 9 ימים מתחת לחופה עלה באש ונחרב בגל השריפות. בריאיון לכאן חדשות סיפרו איך מקימים בית שזה עתה נשרף וגם השמיעו ביקורת על כך שמטוסי הכיבוי הגיעו מאוחר מדי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
"נשרף כאילו לא היה": הזוג שעמד להתחתן ואיבד הכל
צילום: "נשרף כאילו לא היה": הזוג שעמד להתחתן ואיבד הכל

יממה לאחר השריפה הגדולה במבוא מודיעים, יישוב קטן שבו כ-50 משפחות, נחשף היום (שישי) הנזק הרב. אליאורה ריצ'מן, שעתידה להתחתן עם בחיר ליבה בעוד תשעה ימים, איבדה את כל מה שהיה לה ולמשפחתה, כשאפילו שמלת הכלה שלה נשרפה.

"מה שקרה מבחינתי זה היה הגרוע מכל – הקרוואן שלי ושל אח שלי, שזה כל החיים שלנו והכל נשרף", סיפרה הצעירה בריאיון ל"השבוע" בכאן 11. היא הוסיפה כי "יש לי עוד תקווה שנצליח איכשהו לתפור, אנשים מציעים שאני אשתמש בשמלה שלהם, אבל זו לא השמלה שלי. אני לא רוצה להרגיש שהתפשרתי, כי מתחתנים פעם אחת". 

ריצ'מן ביקרה בחריפות את שירותי הכבאות, שלטענתה לא הגיעו בזמן וללא כוח אדם מספיק: "כל הזמן אמרנו 'איפה המסוקים והמטוסים?', אין מספיק צוות שיכבה את האש. מהרגע שהתחילה השריפה עברה יותר משעה עד שהגיעו המסוקים. אני לא יודעת למה זה קרה, אבל יש לי תחושה שזה היה יכול להגמר אחרת".

"הכבאיות לא הגיעו מהר מספיק ולא בכמות המספיקה. ראיתי אולי רק שתי כבאיות שנכנסו למושב. רובנו במושב מרגישים שפשוט שמו עלינו פס, ראו את האש ואמרו 'יש פה רק 50 משפחות, בתים מאוד ישנים' - בחיים לא היו עושים את זה בעיר", אמרה ריצ'מן.

הפופולריים