הישראלית שחרטה על הקולוסיאום בריאיון: "מצטערת, רציתי לרשום את שם הלהקה שלי"

הישראלית שחרטה על הקולוסיאום: "מצטערת"
אולגה סגל, מורה למחול, שנעצרה אחרי שהשחיתה קיר באתר הארכיאולוגי לכאן חדשות: "זה נעשה בתום לב. ראיתי גיר על הרצפה ורציתי לצייר את ראשי התיבות של הלהקה. בוורונה זה מותר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הקולוסיאום ברומא והחריטה של התיירת הישראלית
צילום: צילום: נתי שוחט, פלאש 90/roma.repubblica

אירוע ההשחתה בקולוסיאום: אולגה סגל, המורה למחול מישראל שנעצרה ברומא בחשד שחרטה על קיר הקולוסיאום מביעה צער על המעשה. בריאיון לכאן חדשות אמרה היום (שבת) סגל: ״אני מצטערת על מה שעשיתי, אבל זה נעשה ללא זדון ובתום לב. כאשר הגעתי למקום, שאני מאוד מכבדת, ראיתי גיר מונח על הרצפה, ורציתי לצייר את ראשי התיבות של הלהקה. לא של שמי, לא של המשפחה, ולא שום דבר אחר שנאמר בתקשורת״.

סגל מספרת כי נפתסה זמן קצר לאחר שהחלה בחריטה: ״התחלתי בכתיבת האותיות - ומיד שוטר שם עליי את היד ולקח אותי לחקירה במקום. לאחר מכן העבירו אותי לחקירה במטה משטרת רומא ושוחררתי בתנאים מגבילים״.

לדבריה, לא היתה חוזרת על המעשה. ״עשיתי שטות אך הדבר נבע מהעובדה שלפני מספר חודשים הייתי בעיר ורונה שבאיטליה ושם הדבר ניתן. לכן חשבתי שמותר גם כאן. השוטרים אמרו לי שמדובר במעשה חמור ובעייתי אך הוא לא נדיר, ותיירים רבים כבר עשו דברים דומים במקום״.

התקשורת האיטלקית עסקה בהרחבה במעצרה של סגל. לפי הדיווחים באיטליה, הישראלית בת ה-39 נתפסה בשעת מעשה, בעת שחרטה את ראשי התיבות של בעלה וילדיה, וכשנשאלה מדוע עשתה זאת, היא ענתה: "רציתי לזכור את החופשה שלי". סגל כאמור, מכחישה את הדיווחים". הבוקר היא חזרה מטיול מאורגן ללהקות מחול באיטליה שאליו יצאה. ביום חמישי ידון בית המשפט ברומא במקרה ההשחתה.

הפופולריים