חשד למקרה התעללות בלוד: שלוש סייעות בגן ילדים בעיר נעצרו

חשד להתעללות בלוד: 3 סייעות בגן ילדים נעצרו
החשודות - תושבת אחיסמך כבת 60, ותושבות לוד בשנות ה-20 לחייהן. מהמשטרה נמסר כי המעצר הגיע בעקבות תלונה וצפייה בתיעודים ממצלמות הגן. מהעירייה נמסר: "נעניק סיוע להורים ולילדים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לירן כוג'הינוף / ההתעללות בגן
צילום: לירן כוג'הינוף / ההתעללות בגן

שלוש סייעות בגן ילדים בלוד נעצרו היום (ראשון) בחשד לתקיפה והתעללות ממושכת בפעוטות כבני שלוש, במספר מקרים ובמועדים שונים. מדוברות המשטרה נמסר כי החקירה נפתחה בעקבות תלונה שהתקבלה מהורים של אחד הפעוטות בגן, שבעקבותיה נעצרו החשודות - תושבת אחיסמך כבת 60, ושתי תושבות לוד בשנות ה-20 לחייהן. עוד נמסר כי נגד החשודות ישנה תשתית ראייתית, הכוללת גם תיעוד ממצלמות הגן. המשטרה תשקול לבקש מחר את המשך מעצרן.

מעיריית לוד נמסר: "רואים בחומרה רבה ומוקיעים כל מקרה של אלימות או התעללות במסגרות החינוכיות בעיר. מדובר במעון יום פרטי של עמותת פ.ש.ר המפעילה מעונות יום במספר מקומות בארץ ובעיר בפיקוח משרד החינוך. אגף הרווחה בעירייה יסייע ככל הנדרש - הן להורים והן לילדי המעון במתן סיוע מקצועי, נעשה כל שניתן כדי לשמור על ביטחונם הפיזי והנפשי של ילדי העיר בכל מסגרות החינוך בעיר ונגן עליהם מכל משמר".

מוקדם יותר היום, פורסם בכאן רשת ב על חשד למקרה התעללות במשפחתון בירושלים. הורים לפעוט במשפחתון הגישו תלונה נגד מטפלת המנהלת פעוטון בשכונת קריית יובל בעיר, לאחר שמכשיר הקלטה שהטמינה אחת האימהות תיעד אותה מזהירה ילדה כי תיתן לה לאכול את צרכיה ולא תאפשר לה לקום מהכיסא במשך כל היום.

הפופולריים