הרופא הבכיר: "ההפגנה לא הייתה מביישת ארגון טרור קיצוני"

"ההפגנה לא הייתה מביישת ארגון טרור קיצוני"
מנהל המערך הקרדיולוגי בשיבא ואיש ימין יוצא נגד הפגנת התמיכה ברפורמה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הפגנת תמיכה ברפורמה המשפטית בירושלים 27.04.23
צילום: צילום: רועי קסטרו

מנהל המערך הקרדיולוגי בבית החולים שיבא, פרופסור עמית שגב, יוצא היום (שבת) נגד הפגנת התמיכה ברפורמה שהתקיימה בירושלים: "לא הייתה מביישת ארגון טרור קיצוני". שגב, איש ימין, כתב את הדברים אחרי "הרבה זמן בו הרגשתי שעליי להיות ממלכתי, קראתי להידברות ונמנעתי מהשתתפות בהפגנות".

"הפגנת הימין הקיצוני (כן קיצוני, הם לא הימין הליברלי שסמלה תנועת החירות בה הייתי פעיל כנוער הליכוד) הנוראית אתמול שברה אותי לחלוטין ולא הייתה מביישת שום ארגון טרור או את משמרות המהפכה האיראניים".

שגב התרעם על כך שהמפגינים דרכו על תמונת שופטי בג"ץ: "השופטים האלו הם שומרי הסף, הם הערכאה המשפטית האחרונה, להזכיר רק כדוגמא - הם אלו שאישרו וכפו על המועצה הדתית בירוחם להכניס אישה דתיה ראשונה לשורותיה ועוד החלטות ששמרו עליכם".

"תתביישו", סיכם שגב, "חבורה של פרחחים שהשתלטה על המדינה במקרה, בזכות חברים שלי נאיבים שהצביעו לליכוד והיום רוצים 'לקבור את עצמם'".

רבבות השתתפו ביום חמישי בהפגנת תמיכה ברפורמה המשפטית מול הכנסת. שר המשפטים יריב לוין אמר בהפגנה: "העם הצביע בעד רפורמה משפטית במשאל העם האמיתי לפני חצי שנה. ידידיי, אני מתחייב לשינוי עצום במערכת במשפט". 

הפופולריים