בן דוד הנרצחת במלבורן במסר לנתניהו: "בקש מהאוסטרלים לזרז את החקירה"

בן דוד הנרצחת במלבורן לנתניהו: "דאג לחקירה"
המשטרה האוסטרלית עדיין חוקרת את רצח הסטודנטית איה סעיד מסארווה בת ה-21 מבאקה אל-גרבייה, ופרסמה סרטוני מצלמת אבטחה בהם נראית איה לפני הרצח. בפנייתו לראש הממשלה ושר החוץ אמר בן דודה של הנרצחת: "אני מבקש שיפנה קצת מזמנו לנושא"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הסטודנטית שנצרחה באוסטרליה איה סעיד מסארווה
צילום: צילום: פייסבוק

רשויות החוק באוסטרליה עדיין חוקרות את רצח הסטודנטית הישראלית איה סעיד מסארווה בת ה-21 מבאקה אל-גרבייה, שגופתה נמצאה אתמול (רביעי) מחוץ למרכז קניות בעיר מלבורן. בן דודה של הנרצחת בכר מסארווה שוחח היום עם כלי התקשורת, וביקש להעביר מסר לראש הממשלה ושר החוץ בנימין נתניהו: "אני יודע שזו תקופת בחירות אבל אני מבקש שיפנה מזמנו ויפנה לראש הממשלה האוסטרלי כדי לבקש שיזרזו את החקירה".


עוד אמר מסארווה: "משרד החוץ כמובן מסייע ופגש את המשפחה בשדה התעופה, אבל העניין עדיין מתעכב באוסטרליה. אנחנו רוצים שרוצח ייתפס ויעמד לדין, בלתי אפשר שהוא יסתובב חופשי. זה יכול לקרות לכל בחורה, לא משנה אם היא בארץ או בחו"ל".

המשטרה באוסטרליה פרסמה היום סרטוני מצלמת אבטחה מערב הרצח של איה סעיד מסארווה, שהייתה במלבורן במסגרת לימודיה האקדמיים באוניברסיטת לה טרוב. בנוסף, פורסמו תמונות של חולצה וכובע קסקט, שנמצאו כמאה מטר מגופתה של מסארווה וחשודים כשייכים לרוצח. בשלב זה, המשטרה המקומית מבקשת את עזרת הציבור, במידה שהיו אזרחים שהיו עדים לאירוע.

מחקירת רשויות החוק באוסטרליה עד כה עולה כי לפני הרצח מסארווה עשתה את דרכה לדירה בה היא מתגוררת, סמוך לקמפוס האוניברסיטה. המשטרה חושדת כי גבר עקב אחריה וירד מהרכבת באותה תחנה בה ירדה הסטודנטית.

משטרת אוסטרליה גם אישרה את דברי בני משפחתה של הנרצחת, כי רגעים לפני שככל הנראה הותקפה, מסארווה קיימה שיחת וידיאו דרך הפייסבוק עם אחותה. לפי המשטרה, השיחה התקיימה בסביבות השעה 00:10 בליל רביעי, ולאחר שהשיחה הופסקה בפתאומיות ניסתה האחות ליצור קשר פעם נוספת עם הנרצחת אך ללא הצלחה.

הפופולריים