סרטון החולדות בסניף דומינוס פיצה: בעלי הסניף זומנו לשימוע

החולדות בדומינוס פיצה: בעלי הסניף - לשימוע
מפקחים מטעם לשכת הבריאות המחוזית ומטעם עיריית חיפה ביצעו הבוקר ביקורת בסניף במרכז הכרמל. בביקורת שנעשתה נמצאו ממצאים חמורים והמקום נסגר לפי שעה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סניף דומינוס פיצה
צילום:

בעקבות הסרטון, שבו נראו חולדות אוכלות מחומרי הגלם בסניף דומינוס פיצה במרכז הכרמל בחיפה, זומנו היום (ראשון) בעלי הסניף לשימוע שיתקיים מחר, לקראת הוצאת צו סגירה למקום. מפקחת לבריאות הסביבה של לשכת הבריאות המחוזית בחיפה, ומפקח של העירייה, סיירו היום בסניף וביצעו ביקורת שממנה עלו ממצאים חמורים, כשכל המבנה עצמו נמצא במצב ירוד. בסרטון שפורסם שלשום צולמו כמה חולדות כשהן מטפסות על שולחנות העבודה ואוכלות מחומרי הגלם שבתוך הכלים. בעקבות הסרטון נסגר המקום זמנית.


מדומינוס פיצה נמסר בתגובה כי "ההחלטה על סגירת אחד הסניפים הצפוניים של הרשת שבו צולם הסרטון התקבלה על ידי הנהלת הרשת עוד קודם לצילום הסרטון, וזאת מתוך אחריות כלפי לקוחות הרשת. ההחלטה על סגירת הסניף התקבלה לאחר שעבודות פיתוח שביצעה עיריית חיפה באיזור הביאו לעליית מזיקים רבים מתחת לפני השטח. רשת דומינוס רואה באיכות וניקיון סניפיה חשיבות עצומה, והסניפים כולם עוברים ביקורות תברואה שבועיות בנוסף על ביקורות תברואה של חברות בקרה חיצוניות.

"התמונות שנראות בסרטון אינן נעימות לצפייה, גם לא לנו, אך אנו שבים ומדגישים כי התמונות צולמו לאחר שקיבלנו החלטה עצמאית על סגירת הסניף. אנו מכבדים את עבודת משרד הבריאות ונעבוד עמם בשיתוף פעולה. אנו מוצאים לנכון לציין כי מערכת הביוב אשר תמונותיה הופצו היום לא נמצאת בתוך הסניף ואינה חלק מהסניף. הסניף המדובר סגור ובשלב זה אין כוונה לפתוח אותו מחדש. רשת דומינוס רואה בלקוחותיה את הנכס הגדול ביותר שלה, ואף שהסניף המדובר לא היה פעיל ולא סיפק הזמנות ללקוחות בעת צילום התמונות - בכוונתנו לבצע הפקת לקחים משמעותית כתוצאה מהאירוע״.

הפופולריים