איתי שגב לקראת גמר הגביע: "אנחנו אנדרדוג אבל כבר ניצחנו את הפועל ירושלים"

איתי שגב: "אנחנו אנדרדוג אבל כבר ניצחנו אותם"
פורוורד מכבי ראשון לציון התייחס בכאן רשת ב לסיכויי הקבוצה לקראת גמר הגביע. לדבריו: "הפועל ירושלים הם באמת קבוצה ברמה מאד גבוהה. אבל ניצחנו אותם פעמיים". הוא הזכיר את הניצחון על מכבי תל אביב ואמר: "אסור לשכוח שניצחנו את המועמדת המרכזית לזכייה בשלב רבע הגמר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוהדי מכבי ראשון לציון
צילום: צילום: עודד קרני, באדיבות מכבי ראשל"צ

איתי שגב, שחקנה של מכבי ראשון לציון שעלתה לגמר גביע המדינה בכדורסל, הביע היום (שלישי) בכאן רשת ב אופטימיות לגבי הסיכוי לזכייה בתואר. שגב אמר בריאיון לליאן וילדאו ואסתי פרז בתכנית "בחצי היום" לקראת המשחק מול הפועל ירושלים (שידור ישיר בכאן רשת ב, ביום חמישי ב-21:00) כי "אנחנו אנדרדוג, אבל כבר ניצחנו אותם העונה".

האזינו לריאיון עם איתי שגב (צילום: עודד קרני, באדיבות מכבי ראשל"צ)

"ירושלים הם באמת קבוצה ברמה מאד גבוהה. להגיד שאנחנו לא אנדרדוג, זה יהיה שקר, אבל בסופו של דבר זו קבוצה שניצחנו כבר פעמיים", אמר שגב, שקבוצתו תנסה לזכות בגביע בפעם הראשונה. "אנחנו גם קבוצה טובה והראנו את זה, עובדה שאנחנו פה". הוא הזכיר את הניצחון על מכבי תל אביב שהביא אותם לחצי הגמר: "אסור לשכוח שניצחנו את המועמדת המרכזית לזכות בתואר בשלב רבע הגמר".

הפורוורד התייחס ליתרון הביתיות שצפוי להפועל ירושלים, שהמשחק ייערך באולמה הביתי: "זה עוד משהו שצריך לשחק נגדו, זה עוד אתגר, בשביל זה אנחנו משחקים כדורסל, בשביל האתגרים".

על חצי הגמר מול הפועל תל אביב הוסיף כי "באנו למשחק הזה עם ביטחון ועם אמונה שאנחנו יכולים לנצח את הפועל ת"א במעמד הזה ושמח שעשינו את זה. הקהל שלנו היה ער מהרגע הראשון, ניתן את הקרדיט. באו כמות נהדרת של אנשים ושמחתי שתמכו והיו איתנו, הבנתי שתגיע כמות גדולה יותר במשחק הבא".

ראשון לציון עלתה בפעם השלישית בתולדותיה לגמר גביע המדינה בכדורסל, אחרי שניצחה אמש את הפועל תל אביב 70-86. היא תתמודד נגד הפועל ירושלים שהביסה את הפועל חולון 77-91. 

הפופולריים