תוך שנתיים בלבד: בנק לאומי סגר 55 סניפים

תוך שנתיים בלבד: בנק לאומי סגר 55 סניפים
הבנק סגר הכי הרבה סניפים במסגרת המעבר לבנקאות הדיגיטלית ומפעיל היום 208 סניפים. בנק הפועלים סגר 14 סניפים ודיסקונט 12
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנק לאומי
צילום: צילום: פלאש 90

בנק לאומי הוא הבנק שסגר הכי הרבה סניפים במסגרת התייעלות הבנקים ומעבר לבנקאות הדיגיטאלית. בתכנית צבע הכסף בכאן רשת ב פורסמה היום (שני) הרשימה המלאה של הסניפים שנסגרו וממנה עולה כי בנק לאומי סגר 55 סניפים בשנתיים האחרונות וכיום הוא מפעיל 208 סניפים. עם זאת עולה כי כמה מהם פועלים רק יום אחד או יומיים בשבוע.


בנק הפועלים סגר 14 סניפים בשנתיים האחרונות ונשארו לו 225 סניפים פעילים. הבנק הבינלאומי סגר תשעה סניפים בשנתיים האחרונות ולו, כעת, 155 סניפים פעילים. בנק דיסקונט סגר 12 סניפים ונשארו לו 176. בנק מזרחי לא סגר כלל סניפים. גם בנקים אחרים סגרו כמה סניפים בודדים - בנק איגוד סגר 4 סניפים, בנק מסד 3, בנק ירושלים 7 ואוצר החייל 2.

מבנק לאומי נמסר לצבע הכסף בתגובה כי  "הבנק מפעיל נכון להיום 208 סניפים". 

מבנק דיסקונט נמסר כי "לקבוצת דיסקונט (דיסקונט+ מרכנתיל דיסקונט) יש 176 סניפים הפזורים ברחבי הארץ. לאורך חמשת השנים האחרונות, צמצמנו את מצבת הסניפים בכ-15%. בתקופה זו נסגרו 31 סניפים ונפתחו 2 סניפים חדשים (צמצמנו את מצבת הסניפים, נטו ב-29 סניפים)".

מבנק הפועלים נמסר: ״אנו גאים לשמור על מספר הסניפים הגדול ביותר מבין כל הבנקים בישראל, 225 במספר, ובמעל 40 סניפים יותר מכל בנק אחר. בנק הפועלים הוא הבנק היחיד המעניק מענה טלפוני תוך שניות ללקוחות מעל גיל 75 וללקוחות עם מוגבלויות. לצד זאת, אנו ממשיכים להוביל את המהפכה הדיגיטלית עם ממוצע שביעות רצון לקוחות מהשירותים הדיגיטליים באינטרנט והאפליקציה הגבוה ביותר על פי סקר הלקוחות של הפיקוח על הבנקים״.

מבנק מזרחי טפחות נמסר: "מזרחי טפחות צועד נגד המגמה בכל מה שקשור לנושא הסניפים. בחמש השנים האחרונות לא סגרנו אלא פתחנו 15 סניפים חדשים. וכיום יש לקבוצת מזרחי טפחות 191 סניפים".

הפופולריים