בתו של אברהם מצליח שנהרג בהתרסקות המטוס באתיופיה: "אנחנו מפורקים"

בתו של ההרוג בהתרסקות המטוס: "אנחנו מפורקים"
יעל מצליח סיפרה בריאיון בכאן רשת ב כי אביה לא חשש מעולם מטיסות: "מאז שנולדתי הוא היה שבוע בארץ, שבוע בחו"ל. הוא תמיד הרגיע אותנו: 'תראו כמה טיסות עברתי ולא קרה כלום'"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבי מצליח ההרוג בהתרסקות המטוס באתיופיה
צילום: באדיבות המשפחה

יעל מצליח, בתו של אברהם מצליח שנהרג בהתרסקות המטוס האתיופי אומרת הבוקר (שלישי) כי אביה הרבה לטוס ולעבוד בחו"ל, אך מעולם לא חשש מהטיסות. בריאיון לאריה גולן בתכנית "הבוקר הזה, בכאן רשת ב, סיפרה מצליח על מצבה הנפשי בעקבות התאונה ואמרה: "אנחנו מפורקים".

יעל מצליח סיפרה כי בפעם האחרונה שוחחה עם אביה במוצאי שבת לפני שטס מישראל לאתיופיה. "הוא תמיד היה טס במוצ"ש וחוזר בשישי בבוקר, כי הוא שומר שבת, אז היה לו חשוב להיות בבית עם המשפחה בשבת. זה היה רגיל, מאז שנולדתי זה שבוע בארץ, שבוע בחו"ל. זה לא היה משהו מיוחד אף פעם ולא דיברנו על זה. היו פעמים שבכלל לא ידעתי שהוא טס ואז פתאום הופתעתי לדעת שהוא לא בארץ".

לדבריה, אביה לא דאג מריבוי הטיסות: "הוא תמיד היה מרגיע אותנו: "תראו כמה טיסות עברתי ולא קרה כלום, אפילו לא נחיתת חירום". היא סיפרה כי איש לא הודיע לה ולאחותה על התאונה, אלא לאשתו של אביהן וכי הן הבינו מה שקרה בעיקר דרך החדשות. "הבנתי שהודיעו לאשתו ממשרד החוץ, אבל גם זה היה כבר בערב אחרי שכולם ידעו. ראינו שהוא לא מתחבר לשום רשת ושהוא לא מדבר איתנו ושהוא היה על אותה טיסה".

הפופולריים