השבועון ניוזוויק: בית החולים שיבא בתל השומר מהעשרה הטובים בעולם

ניוזוויק: ביה"ח שיבא מהעשרה הטובים בעולם
בדברי ההסבר להחלטה נכתב כי שיבא מוביל בחדשנות ביוטכנולוגית ובמדע הרפואה. מביה"ח נמסר: הבחירה המכובדת הזו היא תוצר של 70 שנות מצוינות, מקצועיות וחדשנות והושגה בזכות אלפי עובדים מסורים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שיבא תל השומר
צילום: גדעון מרקוביץ', פלאש 90

השבועון האמריקני ניוזוויק פרסם היום (רביעי) רשימה של עשרת בתי החולים הטובים בעולם, והציב את בית החולים שיבא בתל השומר במקום העשירי. בדברי ההסבר להחלטה נכתב כי שיבא מוביל בחדשנות ביוטכנולוגית ובמדע הרפואה.

מבית החולים נמסר כי "בחירה מכובדת זו היא תוצר של 70 שנה של מצויינות, מקצועיות מחר וחדשנות והיא בזכות אלפי עובדי שיבא המסורים בהווה ובעבר. כבית החולים של המדינה, נמשיך להיות כאן על מנת להעניק את הטיפול הרפואי הטוב ביותר לכל מי שנזקק, למתוח את גבולות האפשר, לאתגר ולהיות מאותגרים ולהציב את מדינת ישראל במקום של כבוד במפת הבריאות העולמית". 

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן בירך על ההישג: ״מדובר בתעודת כבוד למערכת הבריאות הישראלית, ולבית החולים שיבא שתחת הנהגתו של מנהל בית החולים ד״ר קרייס הגיעו להישג הנכבד. זהו בית חולים מצטיין במערכת בריאות מצטיינת, ואני מברך את הצוותים הרפואיים, הרופאים, האחיות וצוותי העזר ששמים את בית החולים, ואת מדינת ישראל על המפה העולמית".

הפופולריים