אביו של הישראלי שנמצא מת בברלין: אמרו שהמשטרה מצאה אותו בשבוע שעבר, לא עדכנו אותנו

אב הישראלי שמת: "המשטרה מצאה אותו בשבוע שעבר"
לדברי הרצל אברהם, "התחננתי למלון שילכו לבדוק בחדר אם מוצאים משהו בכלל. המלון סירב ואמר 'טלפן למשטרה'. בסופו של יום אני מגלה שלמשטרת ברלין יש את הגופה מיום חמישי שעבר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יניב אברהם ברלין
צילום: .

הרצל אברהם, אביו של יניב אברהם, שנמצא מת בבית מלון בברלין, אמר הערב (שלישי) לכאן חדשות כי המשפחה נמצאת בחוסר ודאות באשר לנסיבות המקרה, וכי משטרת גרמניה לא עדכנה אותם על מותו – אף שמצאה את גופתו כבר בשבוע שעבר.

האב סיפר: "נשארתי אתמול עד 02:30 בלילה במשטרה לבדוק למה בעצם אין לי מידע לגבי מה שקרה איתו. התחננתי למלון שילכו רגע לבדוק בחדר אם מוצאים משהו בכלל. המלון סירב ואמר 'טלפן למשטרה'. ובסופו של יום אני מגלה שלמשטרת ברלין יש את הגופה מיום חמישי שעבר, ואנחנו סוחבים את העניין הזה עם כל הכאב והצער. עד היום בשעה 13:30 לא ידענו מה קרה". לפי האב, שגרירות ישראל בברלין היא שאמרה להם כי המשטרה המקומית מצאה את הגופה.


אחר הצהריים הודיע משרד החוץ על מציאת גופתו של אברהם, בן 36 ממעלה אדומים שנעדר מאז יום חמישי בבירת גרמניה. עוד נמסר כי משרד החוץ וקונסולית ישראל בברלין, ליאורה גבעון, מסייעים למשפחה בהשבת המנוח לקבורה בישראל.

אברהם הגיע בשבוע שעבר לברלין, והיה אמור להמשיך לאחר החג ללונדון. לאחר שלא יצר קשר, משפחתו הצליחה לאתר את מיקומו מיום חמישי בתחנת רכבת בעיר.

הפופולריים