שלוש צעירות נהרגו בהתהפכות טרקטורון בגלבוע

שלוש צעירות נהרגו בהתהפכות טרקטורון בגלבוע
צוות מד"א קבע את מותן במקום. אישה נוספת נפצעה באירוע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
התהפכות טרקטורון
צילום: צילום מסך

תאונת דרכים קטלנית במועצה האזורית גלבוע: שלוש צעירות נהרגו היום (שבת) בהתהפכות טרקטורון. אישה נוספת נפצעה באירוע והובהלה לבית החולים רמב"ם בחיפה. 

הריינג'ר שעליו רכבו ארבע צעירות כבנות 20 התהפך בשטח, וכתוצאה מההתהפכות נלכדו הצעירות. פרמדיקים של מד"א קבעו את מותם של שלוש מהן. הצעירה הרביעית הובהלה במצב בינוני עד קשה ויציב, בהכרה עם פציעות בגפיים וחבלה בבטן.

"כשהגענו למקום המראה היה מזעזע: ראינו טרקטורון ריינג'ר הפוך, תחתיו נלכדו ארבע צעירות כבנות 20, ושלוש מהן היו מחוסרות הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה", סיפר פרמדיק מד"א עודאי באסול. "בבדיקה רפואית שלוש מהן היו ללא דופק וללא נשימה ונאלצנו לקבוע את מותן. צעירה נוספת כבת 20 שנלכדה הייתה בהכרה מלאה וסבלה מחבלות בבטן ובגפיים. חילצנו אותה בסיוע כוחות הכיבוי, הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותה במסוק מד"א לבית חולים רמב"ם כשהיא במצב בינוני עד קשה ויציב".

מפקד מרחב העמקים ובוחני התנועה חוקרים את נסיבות התאונה. מדובר בקבוצה שיצאה לטיול ריינג׳רים בשעה 11:00. לפי חברת הרייזר הנעלם, שארגנה את הטיול, הם יצאו בשיירה מסודרת, בנסיעה אחד אחרי השני. ברכב הראשון ואחרון היה מדריך של החברה ששמר על הנתיב והקצב. ככל הנראה, מסיבה שאינה ברורה, הנהגת איבדה שליטה ובשל סטייה הידרדרה לתהום.


הפופולריים