בנו של נהג המשאית שנהרג: "יש פה התנערות מטורפת"

בנו של הנהג שנהרג: "יש פה התנערות מטורפת"
ארז שוורץ לכאן חדשות: אני תחת הרושם שיש פה כיסוי תחת, לא יודע מצד מי. אלמנתו, דליה שוורץ: בעלי בא בריא לעבודה, ואני מקבלת אותו בארון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פולדי שוורץ, נהג שנהרג במתחם האירוויזיון באקספו תל אביב
צילום: צילום: פלאש 90

ארז שוורץ, בנו של פולדי שוורץ שנהרג במתחם האקספו בתל אביב, אמר הבוקר (רביעי) בשיחה עם כאן חדשות כי  ״מהרגע הראשון הייתה כאן התנערות מטורפת. יש פה כיסוי תחת".

"אם אבא שלי היה מגיע לבית חולים עם תצהיר מסוים של א׳, ב׳, זה מה שקרה, זה ישר משתיק את הנפשות", המשיך שוורץ. "ברגע שמספרים את הסיפור שמסופר זה יוצר הרבה סימני שאלה כי אבא שלי לא אמור לעשות את העבודה הזאת, הוא לא אמור להיות קרוב לקוליסות האלה, הוא לא אמור לפרוק אותן".

"אני נמצא תחת הרושם שיש פה כיסוי תחת, לא יודע מצד מי", האשים הבן. "אף אחד לא באמת יודע להגיד מה קרה, הכל מאוד מושתק. אנחנו מטפלים בענייני הקבורה אבל יש פה איזה עניין כי המשטרה נתנה לנו ברקס, המשטרה לא נותנת לנו לקבור את הגופה ולהוציא אותה מת״א בלי שנהיה שם ונשמע מה שיש להם להגיד, הם שוקלים לנתח את הגופה".

האזינו לריאיון בכאן רשת ב: 

אשתו של פולדי שוורץ, דליה, אמרה בריאיון לאסתי פרץ בתכנית "בחצי היום", בכאן רשת ב: " אני לא יודעת כלום. כל אחד מספר לי משהו אחר. הם לא יודעים. אני במשך 48 שעות שומעת 'אני לא יודע, לא ברור מה קרה'. עד עכשיו לא קיבלתי שום אינפורמציה איך זה קרה לבעלי. אני מבקשת שתהיה יושרה, שתהיה אמינות, שיהיה רוחב לב, דברו, ספרו מה קרה. בעלי בא בריא לעבודה, ואני מקבלת אותו בארון. מה קרה? איך קרה? מה מסובך? יומיים אנחנו בבית חולים וכל הידיעות שלנו זה מאינטרנט ומכל מיני רשתות חברתיות אבל לא באו נציגים רשמיים".

בבית החולים איכילוב בתל אביב מת מפצעיו אתמול נהג המשאית שנפצע קשה ביום שני כתוצאה מנפילת גוף תאורה במתחם האקספו של האירוויזיון. מבית החולים נמסר כי חרף מאמצי החייאה ממושכים, נאלצו הרופאים ביחידה לטיפול נמרץ כללי לקבוע את מותו. 

מהפקת האירוויזיון נמסר כי "אנו כואבים את מותו של נהג המשאית שנפצע השבוע במהלך פריקת משאית עם ציוד טכני בחניון מתחם האירוויזיון. אנו משתתפים בצער המשפחה ושולחים את תנחומינו". עוד הוסיפו כי "נושאי הבטיחות והאבטחה הם בראש מעינינו, ועומדים בסטנדרטים ונוהלי הבטיחות החמורים ביותר. נפעל יחד עם הרשויות לבדיקת המקרה".

פולדי שוורץ, בן 66 מפרדס חנה, נפצע בחניון מתחם האירוויזיון כשעגלת תאורה נפלה עליו במהלך פריקת ציוד ממשאית. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר ונותח. במשטרה פתחו בחקירת המקרה, נחקרו אנשים שהיו מעורבים באירוע ונציגי משרד העבודה זומנו למקום. לפי חקירת המשטרה עד כה, מסתמן כי ככל הנראה מדובר בתאונה עצמית והנהג פעל שלא לפי הנהלים, אולם הדברים עוד נבדקים. מדובר בהרוג ה-29 השנה בתאונות עבודה.

הפופולריים