עשרות הגיעו להלווייתו של ההרוג באסון המנוף ביבנה

עשרות הגיעו להלווייתו של ההרוג באסון המנוף
בבית העלמין מנוחה נכונה בבאר שבע הובא למנוחות סרגיי סמיונוב. אמו ואחותו של סמיונוב הגיעו אתמול ממולדובה לתמוך באלמנתו. פרחאט טוראן, חברו של סרגיי סמיונוב, ספד: "הלך לפרנס את המשפחה ולא חזר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הלווייתו של סרגיי סמיונוב
צילום:

עשרות השתתפו היום (רביעי) בבית העלמין מנוחה נכונה בבאר שבע, בהלווייתו של סרגיי סמיונוב שנהרג באסון קריסת המנוף ביבנה. אמו ואחותו של סמיונוב הגיעו אתמול לארץ ממולדובה לתמוך באלמנתו. מרבית הבאים לבית העלמין הגיעו בעקבות קריאה ברשתות החברתיות, עקב מיעוט קרוביו של ההרוג בארץ.

בלי להכיר אותו הגיעו כ-100 ישראלים להלוויתו של ההרוג מאסון המנוף

"תראה, בקושי יש פה משפחה. זה עצוב": בלי להכיר אותו, הגיעו כמאה ישראלים להלוויתו של סרגי סמיונוב שנהרג באסון המנוף
Itsik Zuarets

Posted by ‎כאן חדשות‎ on Wednesday, May 22, 2019

מוקדם יותר קרא חברו ועמיתו פרחאט טוראן לציבור הרחב: "בואו להלוויה". טוראן סיפר על סמויונוב: "הוא היה בן אדם טוב, עבדנו יחד שלוש שנים, קשה לנו, הוא ואישתו היו לבד בארץ, אימא שלו ואחותו באו בטיסה ממולדבה לאחר שעיריית באר שבע מימנה להן כרטיסים. הוא היה חבר טוב, קשה לכולנו".

ענבל אמיתי מהפורום למניעת תאונות עבודה בבאר שבע, סיפרה היום לקרן נויבך בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב על הסיבה שהם קוראים לציבור להשתתף בהלוויה: "רצינו שסרגיי לא יהיה לבד, ולכן הרמנו את היוזמה ופנינו ברשתות החברתיות וקראנו לכל מי שבאזור שיבוא וישתתף במסע ההלוויה שלו".

"הוא ההרוג ה-20 בענף הבנייה מתחילת השנה", מספרת עמיתי ומוסיפה: "הוא נשוי ללא ילדים ואחותו ואימו עשו את דרכן לארץ כדי להשתתף בהלוויה. אף אחד לא לוקח אחריות על המוות של האנשים המסכנים האלה. אף אחד לא אשם מלבד הפועלים שהם לא יכולים להגיד מה באמת קרה שם. אני יכולה להגיד שהמצב קשה מאוד".

האזינו לריאיון המלא של ענבל אמיתי על ההרוג הרביעי בקריסת העגורן ביבנה

עוד אמרה אמיתי: "המון אנשים נהרגים בתאונות עבודה, בעיקר בענף הבנייה. אף אחד לא לוקח אחריות. אני מניחה שהמשק צריך לעבור מתיחת פנים אמיתית בכל מה שקשור לבטיחות, וכל העוסקים בדבר החל ברגולטר, היזמים, הקבלנים, הזילות יד וההפקרות חייבות להיפסק. מישהו חייב לנקוט בפעולות אגרסיביות כנגד הקבלנים".

הפופולריים