נקבע מותן של שתי הילדות שנפצעו בתאונה בכביש 90

נקבע מותן של 2 הילדות שנפצעו בתאונה בכביש 90
הילדות, בנות 7 ו-4, נפצעו בתאונה בין פארן לעין יהב. הכביש נסגר לתנועה. 5 בני אדם נוספים נפצעו בתאונה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

תאונה קטלנית בכביש 90: שתי ילדות בנות 7 ו-4 נהרגו היום בתאונה בין עין יהב לפארן. חמישה בני אדם נפצעו בתאונה וקיבלו טיפול מצוותי רפואה שהגיעו למקום התאונה. הכביש נסגר לתנועת כלי רכב. נסיבות התאונה הקטלנית נחקרות בשעה זו.

פראמדיק מד"א, רענן חכם, סיפר: "נסעתי עם משפחתי בדרך חזרה מחופשה באילת. בסמוך לפארן ראיתי את התאונה הקשה, 2 כלי רכב שהתנגשו חזיתית. ברכב שהיה בשטח בסמוך לכביש נלכדו גבר ואישה ובסמוך לרכב השני שהיה בשול הכביש שכבו פצועים נוספים. מיד עצרתי וביצעתי סריקה מהירה של הזירה על מנת לאמוד את מצב הפצועים. בסיוע כוח רפואה צבאי שהגיע למקום וכוחות מד"א מהישובים הסמוכים הענקנו טיפול רפואי לפצועים, וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות ב-2 ילדות כבנות 4 ו-7 שלצערי בסופן נאלצנו לקבוע את מותן. מסוק מד"א ומסוקים צבאיים שנחתו בזירה פינו לבי"ח סורוקה 5 פצועים, בהם 3 פצועים במצב קשה ו-2 פצועים במצב בינוני".

מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ״ס עולה כי 129 בני אדם נהרגו בעשור האחרון בכביש 90, בקרוב ל-1,300 תאונות דרכים. באותן תאונות נפגעו כ-3,400 בני אדם, 359 קשה.

מנכ״ל עמותת אור ירוק ארז קיטה אמר: ״כביש 90 הוא כביש דמים שרק בשנה האחרונה גבה את חייהם של 20 בני אדם וכלום לא נעשה. כל נסיעה בכביש היא כמו רולטה רוסית ולמרות שלכולם ברור שאנשים ימשיכו להיהרג בכביש לא נעשו פעילות למען בטיחות משתמשי הדרך. חייבים להפוך את הכביש לשני נתיבי נסיעה עם מעקה הפרדה קשיח כדי למנוע תאונות דרכים חזיתיות״.

הפופולריים