אמו של הדי ג'יי שנרצח: "לא הודיעו לנו כלום, הכל דרך הרשתות"

אמו של הדי ג'יי שנרצח: "לא הודיעו לנו כלום"
ג'נט דהן, אמו של רונן דהן שנרצח אתמול במקסיקו, סיפרה לכאן חדשות כיצד נודע לה על מות בנה. היא קראה למשרד החוץ לסייע לה בהבאת גופת בנה ארצה בהקדם: "אני אישה אלמנה וחסרת אונים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רונן דהן
צילום: באדיבות המשפחה

"לנו לא הודיעו כלום, הכל דרך הרשתות", כך אמרה הבוקר (ראשון) לכאן חדשות ג'נט דהן, אמו של רונן דהן, הדי ג'יי הישראלי שנרצח אתמול במקסיקו, כשנשאלה כיצד נודע לה על מות בנה. לדבריה "בטלוויזיה נתנו הודעה קצרה 'די ג'יי חיפאי נהרג במקסיקו' וזה כל מה שאנחנו יודעים". דהן הוסיפה כי בשלב מאוחר יותר ביקרו בביתה נציגי משטרה שאישרו את הבשורה.

דהן סיפרה כי בשיחת הטלפון האחרונה שקיימה עם בנה ביום שישי האחרון סיפר לה שהוא "נוסע לאיזו עיירה לתקלט" ומשם ייצור איתה קשר. אתמול משלא יצר איתה קשר, שיערה שהוא עסוק. האם סיפרה שבנה לא הרגיש מאוים במקסיקו."הוא לא פחד מכלום ולא התעסק בשום דבר מסוכן, לא היה לו שום עניין עם אף אחד, כולם אהבו אותו".


דהן יצאה בפנייה למשרד החוץ וביקשה את עזרת אנשי המשרד לעזור בהבאת גופתו של בנה ארצה בהקדם: "אני אישה אלמנה וחסרת אונים, כמה שתוכלו לעזור - תבורכו". דהן סיפרה כי בנה הותיר אחריו שני בנים החיים בשבדיה. לדבריה, בנה התכוון לסיים את סיבוב ההופעות, לבקר אותם ולשוב ארצה.

במשרד החוץ הגיבו לטענת אמו של דהן כי המשפחה אינה מעודכנת במתרחש במקסיקו: "מרגע קבלת ההודעה על האירוע במקסיקו, המחלקה לישראלים בחו"ל באגף הקונסולרי במשרד החוץ בקשר עם משפחתו של רונן דהן. קונסולית ישראל במקסיקו עידית דוידוביץ' והמחלקה לישראלים בחו"ל מסייעים בהעברת גופתו של רונן לישראל". במשרד החוץ מוסיפים כי "התהליך תלוי בבירוקרטיה מקומית ובשל הפרשי השעות נוכל לקבל עדכון לגבי התהליך הצפוי בהמשך היום".

רונן דהן מחיפה, נרצח אתמול (שבת) במסיבה במקסיקו בה תקלט, יומיים בלבד לאחר יום הולדתו ה-45. על פי דיווחים בכלי תקשורת מקסיקניים, חמושים נכנסו בשעה 6:00 בבוקר (שעון מקסיקו) למסיבה בפאתי העיר סן-לואיס פוטוסי והחלו לירות בחוגגים. דהן ושלושה אנשים נוספים שנכחו עמו באותו חדר נורו, אחד מהם מת מפצעיו בבית החולים. טרם ידועה זהותו של היורה.

הפופולריים