הרוג מפגיעת רכב חולף במחלף ענבה, רכב התנגש בסניף בנק בבאר שבע

הרוג מפגיעת רכב חולף במחלף ענבה
הקטל בדרכים: גבר בשנות ה-60 לחייו נמצא ללא סימני חיים בצד הדרך בכביש 431. לפי עדי ראייה, הוא נפגע מרכב שחלף במקום • בבאר שבע נכנס בן 80 עם רכבו אל תוך סניף בנק. הוא פונה במצב קל לבית החולים, יחד עם שלוש נשים נוספות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירות התאונות
צילום: צילומים: תיעוד מבצעי מד"א

הולך רגל בשנות ה-60 לחייו נהרג בצהריים (שני) לאחר שנפגע מרכב פרטי בכביש 431, ליד מחלף ענבה שבאזור מודיעין. כוחות רפואה שהוזעקו למקום מצאו אותו ללא סימני חיים וקבעו את מותו. 

התאונה קרתה בסביבות השעה 14:30. "בשול הדרך הימני שכב הפצוע, גבר בשנות ה-60 כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד", סיפר פרמדיק מד"א אור דרין. "אזרחים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מרכב חולף. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו לקבוע את מותו".

במקביל, רכב התנגש בסניף בנק "אוצר החייל" בבאר שבע. הרכב פרץ את חלון הזכוכית של הבנק ונכנס לתוך המבנה בשכונת נווה זאב בעיר. ארבעה בני אדם, נהג הרכב כבן 80 ושלוש נשים בשנות ה-30 לחייהן, נפצעו באורח קל ופונו לבית חולים.

מוקדם יותר היום, גבר כבן 50 נפצע באורח בינוני בתאונת דרכים בין אופנוע לרכב בכביש 20 לכיוון דרום, סמוך למחלף האוניברסיטה. הוא פונה לבית החולים איכילוב עם חבלות בפלג גופו העליון.

הפופולריים