הנרצחת בראשון לציון: רלי פרי, בת 55

הנרצחת בראשון לציון: רלי פרי, בת 55
בעלה לשעבר, לו היה צו הרחקה, נעצר בחשד למעורבות. בשנת 2021 התקבל דיווח על אלימות | העדויות הקשות והעבר האלים של הגבר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח אישה בראשון לציון
צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א

הרצח בראשון לציון: רילי פרי, בת ה-55, היא הנרצחת בראשון לציון. כך הותר לפרסום היום (שבת). בעלה לשעבר משה פרי נעצר בחשד שדקר למוות את גרושתו ביום הולדתה בדירתם בעיר. השוטרים שהגיעו למקום מצאו את פרי כשמצבה אנוש וגורמי הרפואה נאלצו לקבוע את מותה.

בית המשפט האריך את מעצרו של פרי בשישה ימים. בדיון הארכת המעצר הוא הודה בחלק ממעשיו ואמר שמדובר בהגנה עצמית, לאחר שהאישה ניסתה לתקוף אותו עם סכין. 14 נשים נרצחו מתחילת השנה.

אחד השכנים סיפר לכאן חדשות כי לחשוד יש צו הרחקה. השניים התגרשו לפני שנתיים. כמו כן, נודע לכאן חדשות כי בשנת 2021 התקבל דיווח במשטרה על אלימות בין השניים ב-2019, אך האישה לא שיתפה פעולה.

מהעדויות עולה כי הגרוש הגיע לדירה, ובין השניים התפתח ויכוח, במהלכו האישה ניסתה לברוח וצרחה "הוא תוקף אותי, הצילו הוא רוצח אותי". שכנה נוספת סיפרה שהיא "קמה לצרחות שאי אפשר לפספס". לדברי השכנה, הבן שלה ראה את כל האירוע. 

פרמדיק מתן דושי ממגן דוד אדום סיפר: "ראינו בחדר המדרגות אישה כבת 55 מוחסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק, היא סבלה מחבלות, מייד הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה".

הפופולריים