אישה בשנות ה-50 לחייה נרצחה בראשון לציון

אישה בשנות ה-50 לחייה נרצחה בראשון לציון
בעלה לשעבר, לו היה צו הרחקה, נעצר בחשד למעורבות. בשנת 2021 התקבל דיווח על אלימות | העדויות הקשות והעבר האלים של הגבר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח אישה בראשון לציון
צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א

אישה בשנות ה-50 לחייה נרצחה היום (שישי) בראשון לציון. בעלה לשעבר משה פרי נעצר בחשד שדקר למוות את גרושתו ביום הולדתה בדירתם בעיר. השוטרים שהגיעו למקום מצאו את האישה כשמצבה אנוש וגורמי הרפואה נאלצו לקבוע את מותה. בית המשפט האריך את מעצרו של פרי בשישה ימים. בדיון הארכת המעצר הוא הודה בחלק ממעשיו ואמר שמדובר בהגנה עצמית, לאחר שהאישה ניסתה לתקוף אותו עם סכין. 14 נשים נרצחו מתחילת השנה.

אחד השכנים סיפר לכאן חדשות כי לחשוד יש צו הרחקה. השניים התגרשו לפני שנתיים. כמו כן, נודע לכאן חדשות כי בשנת 2021 התקבל דיווח במשטרה על אלימות בין השניים ב-2019, אך האישה לא שיתפה פעולה.

מהעדויות עולה כי הגרוש הגיע לדירה, ובין השניים התפתח ויכוח, במהלכו האישה ניסתה לברוח וצרחה "הוא תוקף אותי, הצילו הוא רוצח אותי". שכנה נוספת סיפרה שהיא "קמה לצרחות שאי אפשר לפספס". לדברי השכנה, הבן שלה ראה את כל האירוע. 

פרמדיק מתן דושי ממגן דוד אדום סיפר: "ראינו בחדר המדרגות אישה כבת 55 מוחסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק, היא סבלה מחבלות, מייד הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה".

זירת הרצח, צילום: תיעוד מבצעי מד"א

מנכ"לית עמותת ל.א לאלימות נגד נשים, ורדית דנציגר, אמרה על הרצח: ״נגמרות המילים. 14 נרצחות מתחילת השנה. זה קורה בבתים. רחוק מליבם של מקבלי ההחלטות שאינם מבינים כנראה בבורותם את גודל הטרגדיה הלאומית שמתרחשת לנגד עינינו, וניתן היה למונעה באמצעות מתן תקציבים לתכנית למניעת אלימות במשפחה, פיתוח מענים, חינוך, אכיפה וענישה מתאימים״.

בשבוע שעבר, נרצחה בעת שהייתה ברכב מחוץ לביתה, חנאן אבו חייט, בת 24 ואם לילד בן 5. חנאן נרצחה במסגרת סכסוך דמים בין משפחות הפשע חרירי ובכרי בחיפה. 

הפופולריים