האלימות נמשכת: גבר נורה למוות ליד נצרת

האלימות נמשכת: גבר נורה למוות ליד נצרת
מוחמד שאלבי, תושב עין מאהל, נורה ביישוב על רקע סכסוך בין עבריינים. זהו הנרצח ה-12 מתחילת השבוע וה-69 בחברה הערבית מתחילת השנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מוחמד שאלבי נורה למוות נרצח עין מאהל 5.5.23
צילום: מוחמד שאלבי נורה למוות נרצח עין מאהל 5.5.23

מוחמד שאלבי, בשנות ה-30 לחייו, נורה היום (שישי) למוות בפתח חנות ירקות בעין מאהל שליד נצרת. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים האיטלקי שבנצרת ושם נקבע מותו. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין עבריינים. מדובר בנרצח ה-12 מתחילת השבוע וה-69 מתחילת השנה בחברה הערבית.

שלשום היה אחד הימים המדממים בחברה הערבית מתחילת השנה, ארבעה בני אדם נרצחו ברחבי הארץ. רסלאן סואעד בן 27 נמצא כשהוא ירוי בראשו בשפרעם ומותו נקבע במקום. מוקדם יותר נורה אדהאם אבו עסא, בן 26, למוות בתל שבע על רקע סכסוך משפחתי. הרקע למעשה הוא סכסוך בין הבנים של ראש המועצה לשעבר מוסא אבו עסא, והבנים של מוסלח אבו עסא המתמודד על ראשות המועצה, על מגרש למטרות מסחר. הנרצח הוא בנו של ראש המועצה לשעבר. 

שעות קודם לכן נורה מוחמד האשם נאטור בן 30 ברכבו בצומת המשתלה, סמוך לקלנסווה. באירוע נפצעו שני בני אדם נוספים, אחד מהם בן 23 במצב קשה, אשר פונו לטיפול רפואי. בלילה קודם לכן נורה למוות גבר בן 40 בנצרת. 

בחולון נרצח ביום שלישי סמיון דברשוילי. הוא אותר עם פצעי דקירה בפארק בעיר. דברשוילי מוכר למשטרה בתחום עבירות האלימות והרכוש. במשטרה לא קושרים את מותו לאירועי הרצח שהתרחשו בשבועות האחרונים בגזרת חולון-ראשון לציון.

הפופולריים