כותרות השבת והחג: יותר מ-100 שריפות פרצו בשבת

כותרות השבת והחג: יותר מ-100 שריפות פרצו בשבת
נסראללה: ישראל מתקרבת לטעות שעלולה לפתוח מלחמה גדולה • ישראלי שנעדר כשנתיים נמצא בירדן והוחזר לארץ • ירי תועה בבנימין • רוסיה מתכננת לסחוט הפסקת אש • אדם נספה בתאונת צלילה באילת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

הצטרפו לשידור החי בכאן 11

מעל 100 שריפות פרצו בשבת

כוחות כיבוי ומשטרה הוזעקו מהבוקר ליותר מ-100 שריפות בשטחים פתוחים ברחבי הארץ, ברקע החום הכבד והרוחות החזקות. בשריפה ביער כרמיה שליד זיקים פונו מטיילים. שריפות נוספות פרצו בין השאר בהר טורען סמוך לבית רימון, סמוך ליישוב צור משה ובכפר מזרעה. בכמה מקומות פונו תושבים מהבתים הסמוכים לקו האש, אין נפגעים. נציב כבאות והצלה אייל כספי הוציא הבוקר צו שאוסר על הדלקת אש בשטחים פתוחים.

לכתבה המלאה לחצו כאן

שריפה בכפר מכר

תגובת נסראללה לראש אמ"ן: ישראל מתקרבת לטעות שעלולה לפתוח מלחמה גדולה

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה הגיב בחמישי בערב לדברים שאמר השבוע ראש אמ"ן בכנס הרצליה. בדברים שנשא אמר נסראללה: "אם תטעו בהערכה ותבצעו טעות מסוימת בעזה או בפלסטין או בלבנון או בסוריה או באיראן - זה עלול לפוצץ את כל האזור. הטעות שלכם תוביל למלחמה גדולה באזור והיא עוד תביא להיעלמותכם". מוקדם יותר באותו הערב הפיל צה"ל רחפן שחדר לישראל מלבנון, במרחב המושב זרעית שבגליל העליון.

לכתבה המלאה לחצו כאן 

הנעדר הישראלי שנמצא בכביש בירדן, אושפז בבי"ח פסיכיאטרי והוחזר

שלום רוטבן, שנעדר במשך שנתיים, והוחזר בחמישי לפנות בוקר מירדן. רוטבן, בן 27 ולוקה בנפשו, חצה לפני שנתיים לירדן בדרך שאינה ברורה עדיין. לאחר שנמצא ברחוב בעמאן, הוא אושפז בבית חולים פסיכאטרי בממלכה. כמאל אל טלקאת, צעיר מערערה בנגב שלומד בירדן ומדבר עברית, הצליח לתקשר עם רוטבן לאחר שראו כי הוא כותב בעברית. אל טלקאת סיפר: "בהתחלה הוא לא ענה לי, אז כתבתי הכול על מחברת ואז הוא התחיל לענות בכתב, הוא זכר את המספר של אמא שלו. התקשרתי אליה והיא בכתה".

לכתבה המלאה לחצו כאן

ירי תועה בבנימין: בת תשע נפגעה קל-בינוני

ילדה בת 9 נפצעה באורח קל-בינוני בשישי מירי סמוך לכוכב יעקב בבנימין. גורם ביטחוני מסר: "מסתמן שמדובר בירי עקיף. הילדה פונתה למרפאה ביישוב". תחילה היה חשש כי מחבלים חדרו ליישוב והתושבים התבקשו להסתגר בבתים, אך לאחר כחצי שעה החשש הוסר.

לכתבה המלאה לחצו כאן 

המודיעין האוקראיני: כך רוסיה מתכננת לסחוט הפסקת אש

המודיעין האוקראיני הזהיר אתמול שהרוסים מכינים פרובוקציה בכור בזפוריז׳יה, כדי לסחוט הפסקת אש. בחשבון הטוויטר של המודיעין האוקראיני נכתב: "הרוסים מתכננים לתקוף את שטח התחנה ולהכריז אחרי כן על דליפת חומרים רדיואקטיביים. ברור שהם יאשימו את אוקראינה. הם שואפים להתגרות בקהילה הבינלאומית ולערוך חקירה מפורטת הדורשת הפסקת אש".

לכתבה המלאה לחצו כאן

שתי תאונות צלילה באילת: אחד נספה, השני במצב קל-בינוני

גבר בן 52 נספה היום בתאונת צלילה סמוך לחוף הדקל באילת. הצולל נמשה מהמים, ומותו נקבע לאחר שנכשלו נסיונות ההחייאה של צוות מגן דוד אדום שהגיע לזירה. המשטרה פתחה בחקירה. בתאונת צלילה נוספת בעיר, סמוך לחוף קורל ביץ', נפגע גבר כבן 40. הוא פונה במצב קל עד בינוני לבית החולים יוספטל.

לכתבה המלאה לחצו כאן

 

הפופולריים